Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valami gyűjtőoldala az...

Van valami gyűjtőoldala az akciós párszázforintos repülőjegyeknek? Ajándékba lenne.

Figyelt kérdés
Google-n kerestem sokat de csak cikkeket meg hozzászólásokat találtam, hogy állítólag párszáztól párezer forintig is lehet már európán belül repülni. A fapados járatok honlapját is nézegettem de a legolcsóbb amit találtam 9e ft. volt. Sajnos elég alacsony rá a költségvetés de tudom,hogy nagyon örülne neki az illető ezért szeretném valahogy megoldani. Január közepétől február végéig kb. bármilyen időpont jó lenne. Ilyen max. 1-2 napos útra gondoltam igazából bárhova jó lenne ahol van annyi látnivaló, hogy egy két napig lehessen nézelődni. Bármilyen weboldal, tanács, tapasztalat nagyon hasznos lenne!
2013. dec. 12. 22:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

A párszáz forintos jegyek korszaka leáldozott, de pár ezer forintért elég sok jegyet találhatsz.

Ebben legjobb barátod a google lehet. Alapvetően a fapadosok oldalait nézném meg a helyedben, ahol kb. 2 perc keresgélés után rengeteg 3000 forint alatti jegyet fogsz találni.

Csak pár példa... Pisa 2500 Ft,Marosvásárhely 2500 Ft Charleroi vagy Malpensa/Bergamo 3-4000 Ft.

2013. dec. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%

"Csak pár példa... Pisa 2500 Ft,Marosvásárhely 2500 Ft Charleroi vagy Malpensa/Bergamo 3-4000 Ft."


Pisa kiesik, mert heti 2 járat miatt nem fog menni az 1-2 napos ott tartózkodás. Marosvásárhely szintén (csak kedd-szombat van járat), bár tény, hogy mindkettő nagyon olcsó.



Kérdező: ha tényleg nagyon olcsót akarsz, akkor Brüsszel, Milánó, Eindhoven ami szóba jöhet. Van reggel, este járat, így nem kell ott aludni sem, szóval a szállás is megspórolható. És ahogy az előző is írta valóban kihozható néha 3-4000 Forintért egy-egy ilyen retúr út.

2013. dec. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
58%

" A fapados járatok honlapját is nézegettem de a legolcsóbb amit találtam 9e ft"


Az lehetséges. Csak kérdés, hogy hány főre volt ennyi? Mert 2-3 főre már reális lehet, ha ennyiért találtál legolcsóbban retúr jegyet!

2013. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
skyscanner.net a baratod.
2013. dec. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Pár szász forintos jegy nincsen.

Én ajándékba a szüleimnek Brüsszelbe vettem jegyet oda-vissza kettőjüknek 12000 Ft volt. 3 nap van az érkezés-indulás között. 3000 Ft egy jegy, ennél olcsóbbat nem igen találni.

Nem csináltam mást csak nézegettem a wizz oldalán a jegyeket, 10 p alatt megvolt.

2013. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
18%

"Én ajándékba a szüleimnek Brüsszelbe vettem jegyet oda-vissza kettőjüknek 12000 Ft volt."


Drágán vetted, ez van.

2013. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem amúgy Brüsszelbe jobban megéri 1 napra menni. Amilyen drága a szállás én inkább kimegyek 3x egy évben, minthogy szállásra fizessek egy vagyont. :(
2013. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Drágán vettem? :D:D

Ha találsz jegyet oda vissza 3 nap különbséggel, olcsóbban,

megveszem neked karácsonyra :)

Na mit szólsz?


1 nap elég??

Én is voltam már 3 napot és közel se láttam mindent.

Drága a szállás (nyugatabbra hol nem drága) de azt ne mond hogy inkább megéri 3 szor elutazni, 1-1 napra, mint egyszer 3 napra.


Nagy butaságot írtál, de nem baj, mert jót nevettem ;)

2013. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

Értem, hogy nem elég egy nap, csak én olcsóbban kihozok sokszor egy oda-vissza utat, mint egy szállást. És mivel van kora reggeli induló és késő esti hazafelé járat is így konkrétan Brüsszel esetében megfontolom a többszöri egynapos lehetőségét. Pl. Barcelona esetében ilyet nem tennék, mert nincs olyan sok járat, ráadásul nem is olyan olcsó, mint Brüsszel.


Amúgy felelőtlenül ne ígérgess, de ezt most elnézem neked. :)

2013. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ugyan már ne nézd el nekem :) Ezen nem fogun kcsak úgy túllépni? Várom a linket, és hogy milyen névre vegyem neked a jegyet? Már ha találsz 3000 ezer alatt;)
2013. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!