Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizs szép. (a kérdésem túl...

Párizs szép. (a kérdésem túl rövid blablabla)?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményre vagyok kíváncsi, akik voltak ott. Negatív és pozitív véleményre is kíváncsi vagyok!!!

2013. okt. 22. 15:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Alapfokon talán már igen, részben ezért is szeretnék menni, mert még soha nem voltam Franciaországban, de a nyelvet imádom! Köszönöm a biztatást, remélem jó lesz!!!:)
2013. okt. 23. 15:25
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

Párizs tiszta??


Ülj le egy padra a Champs Elysees-n, már ha találsz olyat ami nem madárszaros, vagy a Grande Arche lépcsőjére, ha találsz egy olyat amit nem borít szemét, és mond hogy nem koszos!

2013. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
A Grande Arche lepcsoit minden hajnalban takaritjak, a Défense pedig Parizs legtisztabb negyede ;) Pesten mégis hogy nézett ki a Bazilika lépcsoje, vagy a Deak ? A lepcsokon itt is ulnek az emberek és szemetelnek, de itt legalabb nem a csovesek takaritjak ossze az uvegeket ...
2013. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

De még ha egy vilagvaros koszos is, az nem ok arra, hogy ne menjunk megnezni. Uramisten.... Kedves kérdezo, persze, hogy szép Parizs.

Nem tudom milyen utopikus vilagnezetetek van, de a madarak mindenhol uritenek, Magyarorszagon is . Nehogy mar ez problema legyen :')

2013. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Párizs gyönyörű,3éve jártam ott ,így október végén.

Nekem tisztának tűnt.Ott még sorok állnak a mozik előtt is jegyért,esténként olyan,mint ha minden párizsi kávézóban ülne,állítólag 9000 van belőle.Nagyon tudják,élni az életet,nem ideg bolondok ,nem agyonhajszoltak,mint általában mi magyarok.Amint lehet újra megyek,nekem nagyon tetszett.

Én utazási irodával voltam,ebben az a jó,hogy sehol nem kellett se várakozni,se sorban állni.(pl:Eiffel torony)

A Moulin Rouge műsorát ne hagyjátok ki,az is egy élmény lesz.

2013. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%
Te jó ég ha én a takarítás után láttam a lépcsőt, akkor milyen lehetett előtte??
2013. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Turistakent tetszett, de amiota itt elek mar annyira nem jon be. (lassan negy eve vagyok itt, megvan a francia allampolgarsagom is)


Igen sok a turista, a fekete, idegesit mikor razzak a fulembe az idiota arusok az eiffel tornyaikat pedig en csak megyek le a metroba... A metros koldusok lepten nyomon akiket beesz a fene a metrokocsiba es nekiall hegedulni/harmonikazni, es nem tudok nyugodtan olvasni tole, meg persze azok akik nem is csinalnak semmit csak jonnek a pocsek kiejtessel betanult nincsmunkamnincsfedelafejemfolott ehesagyerek szovegukkel es le akarnak huzni...

egy szal cigit nem tudsz ugy elszivni hogy kozben legalabb ket harom troger ne akarna letarhalni...

tisztanak meg kozelrol se neveznem, legfeljebb egy ket turistalatvanyossag kornyeken.


Valaha, meg ot tiz eve is hangulata volt, de sajnos a bevandorlok-multikulti egyre inkabb ranyomja a belyeget.


A metrohalozat regi, mozgolepcso alig, mindenutt lepcsozni kell, faraszto, a tomegkozlekedes az elovarosokba csapnivalo, allandoan kesesek/torlesek/sztrajkok...

De azert meg tudja neha mutatni a szep oldalat is. Javaslom a setahajozast a Szajnan, nagyobb elmeny mint orakhosszat sorbanallni hogy feljuss a toronyba :)

2013. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nekem a tömegközlekedés nagyon átlátható volt, sokkal jobb mint Budapesten. A bevándorlók annyira nem zavartak, a metrós zenélést pedig érdekesnek találtam. De hát gondolom neked már eleged lehet belőle ennyi idő után!

Egyébként tetszett. :)

2013. nov. 14. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!