Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizs szép. (a kérdésem túl...

Párizs szép. (a kérdésem túl rövid blablabla)?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményre vagyok kíváncsi, akik voltak ott. Negatív és pozitív véleményre is kíváncsi vagyok!!!

2013. okt. 22. 15:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%

Én imádom, igen, szerintem gyönyörű.

Olyan Budapest-hangulatú, otthonosan érzem magam ott. Viszont tisztább jóval.

Rengeteg a látnivaló, na meg Disneyland... :D

2013. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem olyan csilli-villi, elegáns, "párizsias" mint a róla alkotott sztereotípia, azt ne várd! Sokkal jobb!! Hangulatos, ízes, szagos, varázslatos!!:)

Igen hasonló Budapesthez, csak barátságosabb, tisztább, zöldebb.

2013. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Vörösnefelejcs ***** válasza:
51%

Én speciel ki nem állhatom. Tömegnyomor, szemét, tolvajok, cigányok, alig van francia, mindenki külföldinek tűnik. Mindenhol sorbanállás, a vécék katasztrófálisak.

Ha ezektől eltekintesz, lehet látni pár érdekes dolgot, de részemről én nem kérek belőle többet.


Viszont: nem az számít hol vagy, hanem hogy kivel. :)

2013. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

3. al értek egyet!


Nagy csodára számítottam, de több volt a kosz, szemét, tömeg, szakadt néger, cigány, mint a csoda.


Persze mindenképp megéri elmenni, már csak az Eiffel toronyért is, ha megint lenne rá alkalmam nem utasítanám vissza, de ha választhatnánk 10 európai várost, ahova elutazhatnék, Párizs nem lenne benne...

2013. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én most ősszel megyek kíváncsi voltam a véleményetekre. Azért remélem, hogy nekem tetszeni fog. :)
2013. okt. 22. 23:25
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Reims sokkal jobban tetszik :)
2013. okt. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Vörösnefelejcs ***** válasza:
67%

Kicsit furdalt a lelkiismeret... hogy nem tettem hozzá, hogy speciel én minden nagyvárost utálok.

Valóban, sokkal szebb helyek vannak máshol Fro-ban is, de pont Párizst kérdezted.

Képzeld, nekem Velencét szólta le mindenki, és nagyon tetszett. Lehet, hogy jobban jársz, ha rosszra készülsz. :)

2013. okt. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ezért küzdök már egy éve, hogy anyukám elvigyen Párizsba....

Bocsi, de azért nem fogok rosszra készülni.....

2013. okt. 23. 09:48
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Szépen lepontoztak csak azért, mert merészeltem azt írni, hogy nekem tetszik a város...

Kérdező, én akkor is azt kívánom, hogy jól érezzétek magatokat, és remélem, hogy neked is tetszeni fog!!!

2013. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

én kétszer voltam turistaként, imadtam... :)

azota mar itt élek 2 éve, hat mar nem imadom annyira nyilvan ... de mégis mikor Pesten vagyok, akkor hianyzik :)

Mivel te turistaskodni jossz, nincs ok arra, hogy ne tettszen ! foleg ha szeretnél jonni, ha szereted a francia kulturat.


Erdekes én ciganyokat sosem latok, 1-2t ritkan elvétve, biztos attol is fugg milyen kornyéken jarsz... de a magyar helyzethez viszonyitva mondhatjuk azt, hogy itt nincsenek.

Es igen, multikulturalis varos, de abban nincs semmi rossz. Azért azt ne mondjatok mar, hogy nincsenek franciak... mdr

Kosz van itt is, pont annyi amennyi egy fovarosban kell, hogy legyen, de az épuletek rendezettek, az utcak patensabbak, az osszkép kevésbé koszos mint Budapesten.

Beszélsz franciaul ?

2013. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!