Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kaptam egy ajánlatot, viszont...

Kaptam egy ajánlatot, viszont nem tudom hogy elfogadjam-e?

Figyelt kérdés
A suliban mondták, hogy lehet menni németországba, teljesen ingyen, Wölfenbüttel-be tanulni, 3 hónapig.Persze az ajánlat más tanulókra is vonatkozik.Viszont nekem nagy esélyem van hogy megválaszanak.Az út, a szálás, zsebpénz minden kivan fizetve..Viszont félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni, és a szüleimet sem hagyom itt szivesen.+ h pasim is van:| Tudom..ha szeret megvár.De 3 hónap nekem soknak tűnik..Szeretnék is menni, mert nagy előnyöm lenne ha vissza jönnék, viszont nem is mennék (az előbb leirtak miatt) Tanácsot szeretnék, h mit tegyek.
2009. szept. 16. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is összetenném a két kezem, ha kapnék egy ilyen lehetőséget :( Második voltam...
2009. szept. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
meeenj!!!!!!!!
2009. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ÉN összetenném a két kezem, ha ilyen lehetőség adódna előttem.

Mindenképp használd ki szerintem,

vigyél laptopot meg webcamot és azzal legalább láthatod/hallhatod az itthoniakat. :)

2009. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem szabad kihagyni! Ez a pici félelem mindenkiben benne van, ha változás előtt áll! Jó hogy másokat kérdezel, nem maradsz egyedül a szorongásoddal. Kipróbálhatod magad, az önállóságodat gyakorolhatod, ha távol vagy az otthontól, a megszokottól. Élvezni fogod, hidd el. És egy pasi sem ér annyit, hogy ezt a programot érte feláldozd.
2009. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!