Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan menejek ki angliába...

Hogyan menejek ki angliába dolgozni?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy szeretnék kimenni Angliába dolgozni. Angolul alapfokon beszélek. Takarításra, konyhai kisegítő munkára esetleg Tescoba árufeltöltői munkára gondoltam.Még nem voltam külföldön, szóval azt se tudom hogyan kezdjek hozzá.Előbb állást kell szereznem és utána szállást,vagy fordítva? Aki tud valami fórumot, esetleg céget ahol tudnék állást nézni, segítsen!!! Köszi
2011. júl. 25. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj:


londonimagyarok.hu


magyaroklondonban.com


hunuk.com

2011. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon sokan feltettek mar ezt a kerdest ezen az oldalon.....most biztosan le leszek pontozva, de az igazat mondom...aki kicsit beszel angolul, az ne jojjon Angliaba, ezer meg egy ember van, aki szinten kicsit beszel es pont ez miatt nem kap munkat...nem azt a vilagot eljuk mar itt sem, hogy akarmikor akarhol talal az ember itt kint munkat. Tapasztalatbol mondom, es rengeteg ismerosom jott ki igy es ment is haza...Ha nincsen oriasi szerencsed, vagy egy ismerosod aki betesz vhova dolgozni sajnos azt kell mondjam, az eselyek szinte nullak. Annyian jottek ki az utobbi evekben, hogy telitett a piac, de nagyon...es hidd el ez nem rosszindulat, pusztan egy tanacs, gondold at megegyszer...egyebkent a nagykovetseg oldalan talalsz hivatalos infokat es a londonimagyarok. hu oldalon el tudsz indulni. Ja es ez egy ordogi kor...ha nincs allasod nem tudsz szallast szerezni es persze forditva...szallast referencia level nelkul nagyon nehez es a bankszamla nyitas angol lakcim nelkul szinte lehetetlen...nem egyszeru a dolog, ha megis belevagsz sok sikert!
2011. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és tegyük fel ha jól megtanulok angolul, mert nem voltam rossz középsuliban, csak sokat felejtettem, mert nem használtam, akkor szerinted lenne esély, erős angolall inkább találnék munkát?
2011. aug. 11. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, eros angollal jo eselyed lehet...sokan jonnek ki ugy, hogy "elviekben" nagyon jol beszelnek, lehet, hogy ez igy is van, de nem mindenki erti meg oket, illetve forditva...ez mar nagyobb baj. A "jo" angol tudas ott kezdodik, hogy jol beszel es jol meg is erti az angolokat. Anelkul feleslegesnek tartom ide kijonni dolgozni. Remelem nem haragszol, de ez az igazsag...sok sikert neked!:)
2011. aug. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!