Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg igaz hogy ha kimész...

Tényleg igaz hogy ha kimész Angliába dolgozni amíg nincs munkád vagy kevesebbet keresel 100fontnál akkor a munkaközpont ad neked heti 50 fontot és akár még a lakbéred is fizeti?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem igaz és jelenleg nem is éri meg kimenni. Ismerőseim jönnek haza, mert nincs munka.
2011. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ekkora baromsagot meg nem hallottam. heti 50 fontot ad meg meg a lakber is kifizeti meg meg a seggedet is kinyaljak,hogy odamesz eloskodni hihihi
2011. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
igen igaz, de mire elintezed addigra ehenhalsz
2011. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

NEM IGAZ!!!SŐT ha nincs senki aki eltartana erre az időre,és képtelen vagy ellátni magad akkor akár haza is küldhetnek..:)

Én lassan 1 éve heti 50 fontot keresek napi 1 órás mellék munkával. De még munkanélküli segélyt sem kapok mert nincs meg a ledolgozott munkaidőm..

Csak azért vagyok még el,mert eltartanak...

2011. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Imádom amikor valaki ilyen ökörségeket talál ki,és el is hiszik..Anglia nem arról híres,hogy ajándékba adjanak csak úgy pénzt...:)
2011. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Nem tudom hol hallottad, de ha így lenne, akkor hamar megtelne anglia és elnéptelenedne egész európa meg afrika sőt ázsia is, mert mindenki odamenne.
2011. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
az egyik válaszban valaki azt mondta hogy igaz, akkor most mivan:( az egyik haverom mesélte hogy ő kap ilyet.
2011. márc. 1. 00:04
 8/20 anonim ***** válasza:
A haverod hazudott! Nem is kicsit..Én 5 éve élek kint ,és ilyet még véletlenül sem hallottam.Volt hogy 1 évig nem volt munkám,vagyis még 50 fontot sem kerestem..Mégsem kaptam ilyen segélyt...és a lakbéremet sem fizették ki..
2011. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

" ha kimész Angliába dolgozni amíg nincs munkád vagy kevesebbet keresel 100fontnál akkor a munkaközpont ad neked heti 50 fontot és akár még a lakbéred is fizeti?"

Angliának nincs szüksége ingyen élőkre.Ha nincs munkád akkor nem tudod magad eltartani..Ha nincs elég pénzed,és nincs aki eltartson,haza is toloncolhatnak..Hiába Uniós ország hajléktalan,munkanélküli oda sem kell.

Azért te is gondolkodhatnál.Ha igaz lenne mindenki oda menne és rögtön kérne lakástámogatást,és heti 50 fontot..Ne röhögtess már..

2011. márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen hazugságok miatt hiszik az hogy hogy Angliában kolbászból van a kerítés..
2011. márc. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!