Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudnék kiköltözni Angliába?

Hogy tudnék kiköltözni Angliába?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, megvan a középfokú nyelvvizsgám,és a nyelvek elég jól mennek nekem. Szeretnék kint élni 1 évig, hogy az emelt érettségit jól meg tudjam csinálni, a felsőfokú nyelvvizsgám meglegyen, világot lássak,és a saját lábamra állhassak. Itthon halasztanám azt az évet, szóval egyel a mostani osztályom alá kerülnék,ha visszajönnék.

Szerintetek ez jó ötlet?

És ha nincs kapcsolatom kint,akkor hogyan tudnék kijutni? (minél olcsóbb megoldás érdekelne)


2011. júl. 12. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Idekinn a nyelvvizsga papír a a kutyát nem érdekli, itt a valódi nyelvtudás a fontos!


Hogy tudsz kijutni? 16 évesen? Maximum kijössz tanulni, mert mivel nem vagy 18, ezért nem dolgozhatsz!

2011. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tanulnék. csak nagyon drága, 1 millió fölött van egy tanév. olcsóbban nem lehet megoldani?
2011. júl. 12. 12:09
 3/3 anonim válasza:

Hát mivel írod, hogy kapcsolataid meg rokonok meg semmi ilyen nincs.. én a helyedbe megvárnám az érettségit.. világot látni, meg saját lábadra állni ráérsz még 18 évesen is..


vagy komolyan halasztanál inkább egy évet, vállalnád annak minden hátrányát, ha visszajössz (új osztály, új tanárok, 1 év kihagyás), csak azért, hogy felsőfokú nyelvvizsgád legyen 17évesen? Nem bántani akarlak ám, csak a választ adtam meg a kérdésedre: szerintem nem jó ötlet.

2011. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!