Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mennétek nyaralni?

Hova mennétek nyaralni?

Figyelt kérdés

3 hely között vacilálunk: Parga ... Lefkada ... Zakynthos


Ti hova mennétek ezek közül nyaralni [esetleg sorrend felállítás] ? És Lefkadán/Zakynthoson melyik városba?


Ajánlhattok még más helyeket is. :)


2011. márc. 9. 16:50
 1/8 szabó kike florez válasza:
0%
Kukutyim az a tuti hely;)
2011. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ebben mi a vicces? :P
2011. márc. 9. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már voltam Lefkadán és csak ajánlani tudom, gyönyörű hely. Én azt választanám, mert oda nem gyakran mennek utak,nem sok utazási iroda indít.
2011. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már kétszer voltam Zakynthoson...
2011. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a családommal Hortobágyra megyek, egy hétre. Tavaly már voltunk és nagyon megszerettük Kati nénit, akinek ott vendégháza van (nem akarom közvetlenül reklámozni, hátha nem szabad és nem szeretném, ha kimoderálnák.
2011. márc. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Paraliában és Kofun voltam idáig. Olyan helyre szeretnék nyaralni menni, ahol sok a látnivaló. Építészetre, természetre, kultúrára egyaránt gondolok. Pargaról és Lefkadaról hogy öszinte legyek nem sokat tudok, így Zakynthosra mennék. Képeken nagyon jót mutat az a sziget.
2011. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Korfut nagyon ajánlanám mindenkinek. Agios Georgiosban voltam, ahol a part gyönyörű, és a sziget telis tele van látninvalókkal.
2011. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Norilszk.
2011. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!