Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mennetek szivesebben...

Hova mennetek szivesebben nyaralni Gorogorszagba vagy Torokorszagba Kuszadashira? Miert?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 09:17
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én személy szerint a görögökre esküszöm :-) Nagyon szép helyek vannak, minden évben új tájakat fedezünk fel, és még mindig nem láttunk mindent. De állítólag a török riviéra is isteni! Azt ajánlom, tudakolódj utána, milyen törökbe a tájék....vannak pár honlapok amiket böngészhetsz, és utána is olvashatsz. Bár ha csak fürdőzni mentek, és nem világot látni akkor olyan mindegy milyen a tengerpart :-)

2010. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már így választani lehet, én Törökországba mennék. Egyszerűen csak azért, mert számomra az egy kicsit elérhetetlenebb hely, illetve van ott egy barátnőm, akit már évek óta nem láttam, és jó lenne vele újra találkozni :) Görögországot akkor választanám, ha anyagilag kicsit szűkebben szeretnék kijönni, Törököt akkor, ha megtehetem! :)
2010. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gondolom mar eldolt a dilemma, de azt azert szeretnem elmondani, hogy Torokorszag es Gorogorszag csak a neveben hasonlit. Ja meg, hogy van tengerpartjuk. A kultura, a vallas, az emberek, a szokasok, minden minden teljesen kulonbozo!

Ja es 'Kuszadashira' az Kuşadasıba akart volna lenni? Gyonyoru hely, erdemes ellatogatni.

Elnezest az ekezetek miatt,de nincs magyar billentyuzetem.

2010. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!