Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha választhatnátok Görögország...

Ha választhatnátok Görögországba vagy Spanyolországba mennétek nyaralni?

Figyelt kérdés

Drágább-e Spanyolországban nyaralni mint Görögországban?

Melyik országban hagynék ott több pénzt élelmiszerekre?

Spanyolországban vagy Görögországban drágábbak az élelmiszer boltok?


2011. márc. 23. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Bulgáriába :)
2011. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Én voltam mindkét helyen, de nem véletlenül 8. Görögországba mentünk vissza, akkor Asprovalta meg Sarti még nem volt felkapott turistaközpont. Imádtam. Óriási tengerpart, kedves emberek, rengeted gyros!!Legszebb gyerekkori nyaralásaim voltak ott.

Spanyolországot nem szerettem, mert zsúfolt volt, drága és tele volt oroszokkal, kicsi volt a part és a holland turisták szétdobálták a szemetet mindig és nyomor volt a parton.

2011. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szigeten voltam csak mindkét helyen: Ibizán és Rodoszon. Rodoszra mennék vissza, sokkal több a látnivaló, Ibiza is jó volt, de az inkább csak a bulizásról szól, látnivaló nincs túl sok.

Árakról nem tudok nyilatkozni, mert Ibiza kb. 13 éve volt, Rodosz pedig 3 éve.

2011. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Spanyolországba mennék! Az elmúlt 10 évben 8-szor voltam Spanyolban, 1-szer görögben, 1-szer horvátban. Görögország nekem nem jött be!
2011. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Görögország. Összehasonlíthatatlanul jobb mint Spanyolország.
2011. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Velünk is ugyanez van. Idén Spanyolország [Lloret de Mar] és Görögország [Parga] között vaciláltunk. Azért döntöttünk Spanyolország mellett, mert ott még nem voltunk, és szeretnénk minél több helyet látni, illetve 2 éjszakát töltünk majd Olaszországban, valamint Franciaországban is megnézünk pár helyet. [buszos utazás]

Majd jövőre ismét Görögország.:)

A kérdésedre sajnos nem tudok még válaszolni, esetleg majd júliusban.

Nekünk egyébként Spanyolország egyáltalán nem jön ki drágábban, mint Görögország. 3 személyre 1200 euróból kijön az egész. 4csillagos szállodában félpanziós ellátással, minden svédasztalos [1 hét], 2 éjszaka Olaszországban 3csillagos szállodában reggelivel, Franciaországban megnézünk 5 helyet, utazás klimatizált autóbusszal. .... Szerintem egyáltalán nem drága. Egyébként 3csillagos szálloda 3 személynek szintén mindennel együtt 1000 euró.

2011. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Spanyolország. Több a látnivaló.
2011. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha csak lábat lógatni a tengerbe, akkor Horváto. ha történelmi körutazásra, akkor Görögo., ha művészet-zene a döntő, akkor Spanyolo.


mi Sanyolországba vágyunk, de még pár év kell hozzá.

2011. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy Spanyolország!Salou a legkirályabb hely!Voltam még La Pinedában és Oropesa del mar-ban!A három közül Salou nagyon jó!Megnéztem Barcelonát,Madridot!Imádom!Görögországban Nei Pori és Paralia ahol jártam!Spanyolba csak az utazás drágább és fárasztóbb!Amúgy az élelmiszerek árai egyik helyen sem olyan eltérők!
2011. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!