Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek errôl a...

Mi a véleményetek errôl a cégrôl? Dolgozott már valaki velük?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 23. 12:59
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
30-as, miert nem tudsz olvasni???
2016. nov. 24. 15:06
 32/48 anonim ***** válasza:
50%
Aha. Au pairkedni akarsz kimenni,de egy magyar fórumon érdeklődsz ahelyett, hogy elmennél a kismillió angol fórumra. Itt úgyse kapnál rendes választ, feltéve, ha választ akarnál kapni, mert mindenki tudja, hogy pusztán a kérdésben belinkelt oldalt jöttél reklámozni. Nem unjátok még? Hanyadik ilyen alkalom ez a burkolt reklám tőletek?
2016. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Magyar cegen keresztul megyek ki Husi ;)
2016. nov. 26. 20:12
 34/48 anonim ***** válasza:

"30-as, miert nem tudsz olvasni???"

De igen tudok. Ez volt a kérdésed:

"Mi a véleményetek errôl a cégrôl? Dolgozott már valaki velük?

[link]

Erre válaszoltam? Mert szerintem igen.

Tudod mit? Jelentkezz náluk. Mert megérdemled.

2016. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Ja és segítek: a 13-as 63%-os válaszoló nem én vagyok. Valószínűleg felváltva válaszoltunk neked de te azt hiszed hogy egyek vagyunk.
2016. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Bocs a 32-esre gondoltam. Szóval ő nem én vagyok. :o)
2016. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan azt hiszed kérdező, hogy elhiszi itt az oldalon bárki már a hazugságaidat? Magyar céggel mész ki, aha. Már ott kezdődik a gond, hogy nem mész ki, hanem ilyenkor mindig abban reménykedsz valaki szintén kiakar menni Au Pairkedni, rádír majd, hogy melyik céggel mész ki, aztán ajánlod a szintén a ,,minőségi" Au Pair cégeteket. Minden alkalommal ez van. Kb. 1 éve követem nyomon az Észak-Amerika témát, de minimum 8-szor találkoztam veled. A forgatókönyv mindig ugyanaz. Megkérdezed mi a véleményed a belinkelt cégről, elmondják neked, hogy nem legális munkát ad, stb, aztán mindig jösz azzal téged már nem érdekel akkor a cég, kimész inkább Au Pairkedni, de ezt is a fentebb leírt okból írod csak. Nem unalmas még?
2016. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
2016. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Ohm az Au pair in americaval megyek ki ami a leghiresebb, ketlem, hogy itt es igy hirdetnek magukat :D

A kerdesnel amit belinkeltel ki van irva a kerdezo neve... Nem gyanus, hogy nem en vagyok?? :D

2016. nov. 28. 09:06
 40/48 anonim ***** válasza:
A bibi ott van, hogy az embernek lehet több felhasználója is, és neked több van, mert mindig más és más felhasználóval írod ki a burkoltan reklámnak minősülő kérdéseidet. Akkor viszont már több, mint 1 éve csinálod ezt. Profitot már sikerült termelni?
2016. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!