Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek errôl a...

Mi a véleményetek errôl a cégrôl? Dolgozott már valaki velük?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 23. 12:59
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
70%

Nem kamu, viszont a munka illegális.

Azaz Estaval kivisznek majd azzal dolgozól...


Valószínűleg a kérdező is tudja,hogy ott az EU ahól mehet minden legálisan stb..

De lehet,hogy az az álma,hogy az Államokban éljen, dolgozzon, akkor meg egy átlag embernek nem sok lehetősége van legálisan kijutni,így marad ez és az ehhez hasonló megoldások.


Én csak annyit mondok hiába van kint valaki kint illegálisan, tud úgy élni mint egy amerikai.

Persze 1-2 dolgot leszámítva.(EÜ biztosítás, bár vki szerinte ezt is meglehet oldani, bár az drága lesz, valamint nem léphetsz ki az USA területéről mert akkor kivagy tiltva, de csak ennyi a hátránya)


De ami ahhoz kell,hogy normálisan élj, eltudod intézni, meglehet csinálni.

gondolok itt olyanokra mint pl, jogsi, bankszámla és kártya, vállalkozás indítása, adózás, kocsi vásárlás, névre írás, biztosítás, apartman bérlés.

Ez mind olyan dolog amit ellehet intézni ha feketén vagy kint, legalábbis 1.5 éve illinoisban így volt.

Azóta már legalizálódtam, de szinte semmi nem változott, max annyi,hogy haza tudok utazni és utána vissza is engednek az államokba, de a kocsim, a vállalkozásom,bankszámlám minden ugyanaz amit akkor intéztem amikor még feketén tartózkodtam itt.


Szóval ennyit erről, soha nem értem miért megy itten ennyire mindig ez a maradj a picsdon és ne gyere Amerikába mentalitás.


Ha menni akar had menjen, az oldal nem kamu, létező munkát ajánlanak csak éppen feketén, de kit érdekel az, leszel még te legális ha kitartó vagy.

Valahol meg elkel kezdeni a kinti életet.

2016. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Te hogy lettél legális?
2016. nov. 23. 15:35
 13/48 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsót.


Priviben kaptam anno egy vidi részletet, szerintem érdemes megnézni.


https://www.youtube.com/watch?v=jk8fX5S-fCM&feature=youtu.be..

2016. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
5%

Bízom benne, hogy egy nap az ilyen önteklámokat a moderátorok két lábbal teszik ki innen.

Nem azért, mintha nem lógna ki a lóláb, hogy a hirdető saját üzletére akarná felhívni a figyelmet, hanem mert mindig van lejebb, és amint a példa mutatja, minden IQ-nál van kevesebb, mindig van hülyébb a hülyénél is, akik pedig elhiszik ezeket a hazug jutyub videókat, és beugranak a kérdező álkérdésének.

2016. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Igen egyszerre reklamozom az oldalt es az osszes Au paire ceget is :D Jo vagyok ;)
2016. nov. 23. 17:14
 16/48 anonim ***** válasza:

Hazug "jutyub" videó?

Írd be youtubera hogy székely vegán, majd ha megnézel pár videóját megtudod mi a helyzet...

2016. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
79%

11-es vagyok.


1: Nem,nem akarom hirdetni, én csak elmondtam,hogy mi a helyzet az oldallal kapcsolatban.

Én nem, viszont az ismerösöm utazott velük ki, ezáltal tudom,hogy nem kamu.

Viszont nem legális ez tény.


2: amit leírtam nagyrészt nem kapcsolódik a kérdéshez, csak ahogy errefelé olvasgatom sokan nagyon máshogy képzelik el az illegális életet így gondoltam leírom hogy mi a valóság,


3: Házasság útján lettem legális


4: Akik lepontoztak miért tették? Mi nem tetszik benne? Leírtam,hogy mi az igazság és ez a gond?

... lényegtelen, már megszoktam gyakorin,hogy nagyon érdekesen pontoznak.


5: Megnéztem a linkelt videót. mi vele a hiba? Ő is csak elmondja hogy müködnek a dolgok errefelé.


6: Fuhh most nézem, a kérdező egy másik válaszoló és én is majdnem egy időben írunk választ.

Ez elég gyanús nem? :)

2016. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
94%

Megfigyeltem hogy észak Amerika témakör egy nagyon érdekes kategória itt gyakorin.


Ha valaki ki akar menni akkor egyszerre lehurrogják, méghozzá azért mert:


Nekik se sikerült kijutniuk, ezáltal nehogy már másnak jólegyen. inkább fingjuk be a válaszhoz,hogy " semmi esélyed"


A másik sajnos ebből is sok van, aki már kijutott jól él, de az a fajta aki nem akarja hogy más is kijusson és hogy neki is jó legyen. Tudjátok? tipikus.


Vagy aki kijutott, de nem jött be neki és szintén nehogy már más kijusson és bejöjjön neki.


Bárki bármint mond ez így van.


Én azt hiszem feladom a gyakoris karierem. nem is tudom miért kell nekem ez a pesszimizmus, ide csak feljövök eltöltök egy kis időt de úgy lépek ki,hogy..

2016. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

18-as.

Sajnos nagyon igaz.

2016. nov. 23. 18:18
 20/48 anonim ***** válasza:
56%
Én pl. nem hurrogok le senki sem, aki ki akar ide jönni. De a nagyon nagy többség ezért semmit nem akar tenni. A legtöbben, akik hivatalosan jutottunk ki, vért izzadtunk, mire elértük a céljunkat. Na, a legtöbb most jönni akaró ezt nem akarja, hanem csak bele akar ülni a készbe. Mindenki csak azt látja hogy ilyen autóm van, meg olyan lakásom, de a mögöttes munkát, lemondást évekig, azt senki nem kérdezi. Ezért van sokunknál az hogy inkább nem segítünk, hisz nekünk sem segített senki, a nagy többség maga érte el azt, amit. Az USA nem a felebaráti szeretetről szól, itt mindenért kőkeményen meg kell dolgoznod. Ha nem dolgozol, itt senki nem segít. Szociális háló sem. Egy Magyarországon nevelkedett, európai munka világában szocializálódott egyén az átlagnál hamarabb feladja idekinn. Nekem még a mai napig csak 1 hét fizetett szabadságom van, szemben az európai 4 héttel. Itt 4 hete csak a 30+éve dolgozók közül néhánynak van.
2016. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!