Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Dolgozott itt már valaki...

Dolgozott itt már valaki amerikai gyermektáborban?

Figyelt kérdés
Az ott összegyűjtött pénz(két-három hónap alatt), elég ahhoz, hogy utazgassak az USA-n belül? Szokásos nyugati part, esetleg plusz New York?

2013. ápr. 20. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem, de egy srác mesélt az ott szerzett élményeiről. Ők elég sokat autóztak, az autóbérlés a legegyszerűbb, de a repülés sem horribilis összeg. Viszont többen kell, hogy összedobjátok a pénzt, mert egyedül nem fogod tudni kifizetni - tehát már a kiérkezésénél kezdj el szervezkedni azokkal, akikkel egy munkahelyre kerülsz.
2013. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en voltam ilyenen tavaly, es kb 2000 dollarbol csinaltam egy olyan 3 hetes utat, mint amilyet tervezel + voltam meg Miamiban is.
2013. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az nagyban függ attól is, hogy most mész-e először,vagy visszatérőként. Én tavaly voltam, idén is megyek vissza a táborba. Tavaly kb 1000 dollárból voltam 9 napot New Yorkban,a Niagaránál és 1 hetet Miamiban, és pluszba elég sok mindent tudtam hazahozni(ruhák, elektronika, ajándékok kb 500 dollár értékben)

Ha elsőévesként nyugati part a célod, akkor nem volna rossz előre jól megtervezni a dolgokat, ill útitársakat gyűjteni, mert úgy jobban kijöttök. A keleti part simán kihozható az elsős fizuból.

(ha van vmi konkrétabb kérdésed utazással vagy a táboros dolgokkal kapcsolatban, akkor írj, szívesen válaszolok)

2013. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Kimentél végül? Ha igen, tudnál mesélni egy kicsit akár privátbaan is? Én 2014-ben megyek, már jelentkeztem, sikerült az interjúm,és a szerződés aláírása a következő lépés. A munka után én is szeretnék utazgatni, de nem ismerőssel megyek, hanem csak úgy egymagam a vakvilágba. :) Mesélték többen, hogy egyedül mentek ők is, és a táborban verődött össze a csapat,akik aztán utána együtt utaztak. Ez tényleg így megy? Köszönöm,ha válaszolsz :)

2013. okt. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, egy kicsit későn vettem észre, hogy írtál, de itt vagyok. Igen, voltam kint idén és a jövő nyarat is ott szeretném tölteni.
2013. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!