Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek errôl a...

Mi a véleményetek errôl a cégrôl? Dolgozott már valaki velük?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 23. 12:59
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Ezzel az amerkai munkát közvetítő céggel vagy mivel tele vannak a fórumok. Sok csalódott és tönkrement ember van. A pénzetekre pályáznak és nem arra hogy nektek felebaráti jóságból segítsenek csekély jutalékért. Nem. Ők azt csinálják hogy intéznek illegális takarítói munkát és a pénzt is ők veszik át a munkaadó cégtől. A dolgozók tőlük kapják meg a pénz ötödét. Ennyit csinálnak és semmi mást.

Ez a munka közvetítő az egyik fórumban azzal hencegett hogy milyen jól keres a csóri magyarokon úgy hogy ő semmit nem dolgozik és hogy havonta jár üdülni ott kint.

Sajnos kint is az van mint Magyarországon hogy 10 magyarból 8 egy aljas szemetesláda. Az a 10 magyarból normális 2 is csak azért mondja hogy nem menjenek ki magyarok mert félnek hogy a szemetesláda fajtából fognak inkább kimenni.

3 hónap múlva eldöntheted hogy maradsz és kockáztatod hogy elkapnak és kitoloncolnak és kitiltanak.

2016. nov. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Amúgy ahogy máshol is itt elmondom hogy aki nem hülye és csak angolul tud az igyekszik Angliába amíg lehet. Amíg ki nem válnak az unióból és még lehet legálisan menni. Menj oda mert közelebb van és ugyanaz az életszinvonal vagy még jobb is vár mint az államokban. Sokkal élhetőbb.
2016. nov. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

Akkor le irom meg 1x :)

Aupaire-nek szeretnek kimenni 2 evre :)

Ez legalis. 2 evig kint elhetek, tanulhatok,utazhatok. Ket ev alatt meg hatha megtalalom a jovendobelim ;)

2016. nov. 24. 08:46
 24/48 anonim ***** válasza:

Ha fiatal vagy, ráadásul lány is, akkor az Aupair a legjobb megoldás.

Míg kint vagy 99% hogy megtalálod azt a fiút aki feleségűl fog venni. :)


Ajánlom a Klaudia channel youtube csatornáját ő is Aupair-ként ment ki, majd egy templomban megismerkedett a férjével :D


https://www.youtube.com/channel/UCOAmO6zTquI6kU3K_vNdSKQ/vid..

2016. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Ismeren Õt :)
2016. nov. 24. 09:52
 26/48 anonim ***** válasza:
Oké értjük mi hogy mit akarsz csak ne az eszakamerikai-munka.com és a többi hasonlón keresztül menj ki. Mert ez volt a kérdés ugye?
2016. nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Akik Au paurkènt jöttek lányok, ők szinte kivètel nèlkül a vízumuk lejàrta előtti hònapokban"megtalálta a szerelem" ès itt maradtak. Nincs ezzel egyèbként gond, sokan csinàlják, ez legalább legàlis ùt, nem fekete meló. KLaudia is ilyen a youtube-on, meg ott van Eszter Gotschall is pl.
2016. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
vízumügyintézés akár visszautasítottaknak is -- na, aki idáig eljut az olvasásban és nem csukja be azonnal a böngészőablakot az meg is érdemli. Hát persze. Ugyanitt porított unikornis szarv olcsón eladó.
2016. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

Megkerdeztem milyen vizumot inteznek es meddig lehet kintmaradni?

Valasz:

Kedves Kata,


Van aki turistavízummal, mert olcsóbb, gyorsabb, egyszerűbb, és mindenki megkapja. Van aki H-s vízummal. Drágább és nem biztos.


Üdvözlettel: Vajda Zoltán

2016. nov. 24. 13:36
 30/48 anonim ***** válasza:
Kérdező miért nem hiszel nekünk? Én pl sok fórumot olvastam végig ezzel kapcsolatban az évek alatt. Az egyik fórumban pont ezekkel akkora vita alakult ki (na nem köztem én csak olvastam) hogy a végén ezek töröltették az egész topikot. Az sem lepne meg ha egy c.banda lenne.
2016. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!