Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen New Yorkban élni?

Milyen New Yorkban élni?

Figyelt kérdés

Imádom a hazámat, lokálpatrióta vagyok. De New York nagyon vonz magához. 1-2 évet az életemből boldogan töltenék ott, ott élni és dolgozni... A neten órákon át képes vagyok nézni a webkamerákat amiken keresztül élőben nézem a Time Squaret, a Szabadság szobrot, az utcákat, a forgalmat, az embereket... az egyik utcában volt hogy beállt egy pasas és elállta a kilátás nagy részét... arra gondoltam hogy nem is tudja, hogy őt most éppen Magyarországról bámulja éppen valaki, és azon rimánkodik hogy menjen egy kicsit arrébb... vagy forduljon meg és integessen :)

Nagyon szeretnék ott élni 1-2 évet, vagy akár többet is (de nem örökre! Haza akarok jönni mert itt születtem és itt is akarok meghalni...)

Mi ennek a módja? Találnék ott munkát egyáltalán? Most csinálom az első (és egyben utolsó) diplomámat, még másfél évem van. És milyen ott az élet? Annyira vonz annyira kiváncsivá tesz, olyan vagyok mint egy kisgyerek ha rágondolok.


2009. márc. 17. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*webcamos
2010. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Esetleg a Bostoni elet egy gepeszmernoki allassal(ha lehetseges a varosban,kornyeken ilyen allas)nehezsegek nelkuli lehetne? Mennyire jo a megelhetoseg?Az arak turhetoek annyira hogy akar a gepeszmernoki fizetesbol lehessen venni egy sajat hazat(kertvarosit),autot(persze idovel es sporlassal)? Sokat segitene ha valaki valaszolna:):)
2013. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Imádom New Yorkot, úgy, ahogy van..Velem rendesek az emberek, a pasik átadják az ülőhelyet a metróban, úgy ahogy én is átadom az időseknek, és ahogy illene a magyaroknak is..Nincs panaszom, 7 éve élek itt, boldogan, saját 15 milliós lakásomban, isteni fizetéssel, és felsőfokúval, 2 gyerekkel, 35 évesen. A parkokban ki nem állhatom, ha tilos kutyát bevinni, miközben van egy rottweilerem..Azt ajánlom, próbáld ki, repülőjegyet hónapokkal az utazás előtt foglalj, ne főszezonban. Legalább csak próbáld ki, milyen ott élni..Ha nem bírod 1 hónapnál tovább, akkor hazajövünk....
2015. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 as tudnál pontos adatokat írni? Mi az állásod? Mennyit keresel? Melyik részén laksz?
2015. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!