Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen New Yorkban élni?

Milyen New Yorkban élni?

Figyelt kérdés
Milyenek a bérek,milyen az élet színvonal,stb...?
2010. jan. 3. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az életszínvonal magas, a bérek minimum 3-4-szeresek, a legalsóbb szakmákban is. Az árak magasak ( a magyarhoz képest ), mert egy pestinek sem magasak a pesti árak, de egy vidékinek már lehet.
2010. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
31%
nemtom de élnék ott.
2010. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, hála Isten nem ott élek.
2010. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

én chicago-ban élnék

ahol én lakom (gyöngyös)ott szerintem drágábbak az árak mint bp-n.

2010. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

Chicago-ban?!

Az olyan, mint ha itthon Miskolcon, basszus...

2010. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

miért mi baj van vele

tudom nem egy biztonságos város de azon kívül new york-ba

meg má 9 millió ember lakik odaí meg nem megyek

persze ha lesz rá lehetőségem

2010. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
92%
Én Los Angeles-be mennék:D
2010. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Én meg San Franciscoba:D
2010. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Émmeg valamelyik "vidéki" államba :-)))))
2010. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

èn éltem New York-ban pont 10 éve voltam kint egy évig.

Mindekinek másmilyen tapasztalatai vannak, így az én tapasztalatomat írom le.

Maga New Yorkban olyan hogy nemzet nincs, de még is mindneki egy loboo alatt él és esküszik rá.

Itt azt akarom mondani, hogy a lakosok így állnak össze: Zsídók akik vallásosak ök képzik a gazdagabb részt, szinte egész Long Island Zsidókból áll. Aztán a spanyolok vagy is a közép és délamerikai bevándorlók, aztán a kínaiak olaszok arabok és az egyéb sok sok bevándorló. èn az egy év alatt igazábßól amerikaival akinek a nagyszülei amerikaiak lettek volna nem találkoztam. De mindenki egy amerikai érzés alatt él. ami pikk pakk rád is átragad.

Ahhoz hogy jó életed legyen és ne egy kisegítö munkás legye´l keményen kell dolgoznod.Karácsony egy napból 25-böl állt, húsvét nem volt(vasárnap de senki nem ünnepelete) ami nagy ünnep volt a függetlenség napja és a hálaadás,ezek egy naposak voltak és talán egy kis érzelemmel is járnak.

26-án karácsonykor már mindenki dolgozott mint egy marha.

Egy év után lehetöségem lett volna hogy kint maradjak tovább. Nehéz volt a döntés de haza jöttem, és a mai napig azt mondom hogy én nem tudnék kint élni örökre. Hiányzott a bensöséges hangulata az ünnepeknek, az emberek barátságosága. Mindig úgy éreztem mindenki csak mosolyog de mögötte semmi nincs.

Aztán éltem Angliában 2 évet ott már jobban éreztem magam,sokkal európaibb barátságosabb volt, aztán férjhez mentem egy Némethez és 3 éve Frankfurt mellett élek, sokkal jobban tetszik.

2010. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!