Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ha túlsúlyos a bőröndöm,...

Ha túlsúlyos a bőröndöm, akkor ott mindenki szeme láttára magamra húzhatok e pl 3 pólót,2pulcsit, mégegy nadrágot a reptéren? Olyat lehet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 13:48
 1/6 anonim válasza:
100%

:-))))

Szerintem menj inkább a wc-be és ott csináld!

De amúgy igen lehet, és jó ötlet!

2009. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak akkor jó ötlet, ha max. 1-2 kg túlsúly van a csomagban, kb. ennyi lehet a súlya az általad felsorolt ruhaneműknek. :D Bár kicsit érdekesen néznél ki, ahogy öltözöl a tömeg közepén! Inkább próbálj "okosan" pakolni, ha sok ruhaneműt viszel, akkor pl. spórolj súlyt a tusfürdőkkel, egyéb flakonos dolgokkal, amikből lehet kisebb kiszerelést kapni! :D De úgy tudom, hogy ha nincs teljesen tele a gép, mert kevesebb az utas, akkor némi túlsúlyt fel engednek pakolni a csomagokban.
2009. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Ha túlsúlyos a bőrönd, ott helyben is átrendezheted a csomagodat. van, hogy ők javasolják, hogy tegyél át ezt-azt a kézipoggyászba.


De egy-két kiló miatt még nem szoktak szólni.

2009. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én is inkább a WC-t ajánlanám öltözködni :) Én úgy oldottam meg, hogy a WC-bwn átraktam a kézipoggyászba, mert annak max a méreteit nézték csak és a súlyát pedig soha.
2009. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ezen csak a k...ög magyarok csodálkoznak, külföldön sokan a próbafülkébe se mennek be, mert nagy a sor, hanem az üzlet vásárlóterében magukra kapnak ezt-azt. Ha mindenképpen szükséges, nyugodtan magadra húzhatod
2009. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól megmosolyogtam a kérdést, de végülis nem hülyeség :)

Én az ilyen problémát azzal szoktam kiküszöbölni, hogy itthon még indulás előtt megmérem a rendes szobai mérlegen. Nem ad pontos értéket, de legalább egy körülbelülit. Az én hátizsákom 17 kilós volt itthon (20 lehetett a max) így tudtam hogy sokat már nem nagyon kéne pakolni. Ha több cuccra van szükséged, pl olyanokkal spórolhatsz helyet hogy kint veszel kisebb kiszerelésű dezodort, tusfürdőt, sampont, egyéb "kozmetikumokat" én volt hogy kint is hagytam őket... koreai barátnőmék mindent itt hagytak amit fölöslegnek gondoltak. :) Zacskós levestől kezdve olyan pólóig, amit már csak akkor húznak fel ha muszáj. :D

2009. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!