Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki?

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, még tanilmányaimmal nem végeztem. Szeretném az életemet Párizsban leélni. Hogy fogjak hozzá? Még nem beszélem a nyelvet de már tanulom . Tudnátok tanácsot adni? Nincsen kint semmi ismerösöm,sem rokonom viszont bizonyos okok miatt szakitani akarok az itteni élettel. Hogy menjek ki, szerezzek barátokat, munkát, szállást.. valami tipp? Nem igazán van kihez fordulnom

2015. szept. 2. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyenlőre tanuld a francia nyelvet. A többivel ráérsz majd foglalkozni. Most hiába írom le, hogy miképpen, hogyan érdemes kimenni, mert addigra ahogy mondani szokták"sok víz lefolyik a Dunán"

Tanuld a nyelvet

tanulj valami jó kis szakmát

és ha lesz még gyakori 5 év múlva akkor tedd fel a kérdésedet újra.

2015. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te vagy kérdező a buttmaki felhasználó. Ha igen akkor megkaptam az üzenetedet, ha nem akkor úgyis olvassa ő is amit ide leírtam.

Igen, igazad /igaza van, hogy nem "egyenlőre" hanem "egyelőre" a helyes szó. A lényeg akkor is érthető. tanulj nyelvet..

buttmaki.. ha itt is találsz nyelvtani hibákat akkor javítsd ki magadnak. Én már annak is örülök, hogy Diszgráfiával csak kis hibák vannak. Mert így látom a sok gyakorlás eredményét..

2015. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen tanulmányokat folytatsz?

Mert ha még nem jársz egyetemre, legegyszerűbb az érettségi után vagy a felsőoktatás közben Erasmus vagy egyéb lehetőségekkel kijönni Franciaországba, itt aztán majd meglátod.

Ehhez azonban úgy kell tudnod a nyelvet, hogy az itteni felvételin - mindegy, milyen szakra jelentkezel -, minimum 14/20-as eredményt érj el.

2015. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!