Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová menjünk Görögországon...

Hová menjünk Görögországon belül nyaralni?

Figyelt kérdés
Idén először szeretnénk Görögországba nyaralni. Hová érdemes menni ahol szép a tengerpart (homokos)de mégsem nagyon drága hely??? Repülővel mennénk és junius környékén. Köszönöm aki válaszol:)
2012. márc. 19. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem járt Görögországban, Korfun meg volt elégedve. Ő szeptemberben ment, méghozzá a legutolsó turnus keretein belül, akkor neki 55eFt volt mindennel együtt. Ha nagyon olcsón akarod megúszni, akkor szerintem várj szeptemberig, és ha ügyes vagy, akkor kifoghatsz akciós utat áron alul, sőt szeptemberben nincs is nagy tömeg, sőt meleg a víz.

(Volt másik ismerősöm is Görögországban, Ő busszal ment. Sokat spórolt ezzel.)

2012. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod:) Szeptemberrel csak annyi a baj,h.a lányom iskolás és bizony mennie kell.
2012. márc. 19. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan még nem voltam Görögo-ban, de a görög kollegám mindig azt mondja, hogy szigetre csak a túrista megy, mert imádják a szigeteket. Pedig nagyon sok látni való van a "szárazfölön" is + ugyan olyan gyönyörű és sokkal olcsóbb, de hangulatosabb.
2012. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kréta nagyon tuti hely! Két tenger találkozása, mindkettő nagyon szép, és mégis más. Többezer méteres hegyek érinthető közelségben. Mi kvadot meg motort béreltünk, 10 napig jártuk a szigetet, és csak töredékét láttuk, annyi minden van. Cseppkőbarlangok, Knoszoszi palota, gyönyörű természet. 10 nap kb fél milla volt kettőnknek, de nem volt kedvünk spórolni. 300 a repülő odavissza+transzfer+szállás félpanzióval.
2012. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Repülő és olcsó? Hmmmm

Mondanám a legszebb szigetet, Szantorínit. Csak repülő jó? Autó? Mi minden évben megyünk autóval is.

2012. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hannus. válasza:
Sarti :) nagyon hangulatos város :)
2012. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DDD97 válasza:
Nei Pori. A legszebb turistaparadicsom. De a helyi jellegzetességek is megtalálhatóak. [link] Ezt az utazási irodát ajánlanám! Mi már többször is voltunk velük, És Nei Poritól nem tudunk megválni elragadó hely..:)) Szerintem nem éri meg repülővel.. a repülőpénzt sokkal értelmesebb dolgokra is tudod kinnt költeni.. busszal szerintem jobb.. hangulatos, jó oké lehet hogy kényelmetlen egy idő után.. na de ki lehet bírni! és sokkal olcsóbb, és nincs z a veszély hogy lezuhan a repülő és beleesik a tengerbe.:DDD
2012. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!