Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mentek valahova idén nyaralni?...

Mentek valahova idén nyaralni? Hova?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Most télen voltunk síelni.Nyáron pedig tengerparthoz szoktunk menni.Évente csak télen és nyáron megyünk nyaralni meg néha a közeli termálfürdőkbe.
2012. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Haverokkal Sartit tervezünk augusztus végére, de nagyon sok mindenen múlik, hogy el tudunk-e menni, leginkább azon, hogy a munkahely hogy alakul mindenkinél. A pénzünk nagyjából megvan rá (100-120 ezer mindennel együtt).

Ha ez nem jönne össze, akkor 1-2 hétvégét elmegyünk a nagymamám nyaralójába, jó bulikat szoktunk csinálni :)

2012. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

úgy van hogy barátokkal megyünk valamerre, meg a sulival vidámparkba és lehet hogy lesz osztálykirándulás is ... családdal nem hiszem, hogy megyünk mert már tavaly se volt rá pénzünk :/


16/L

2012. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi évek óta visszajárunk Horvátországba, Trogír mellé.

Egy közvetlen vízparti, nagyon szép apartmanban szoktunk megszállni.

(Nagyon rendes, magyar tulajdonosa van.)

Itt a linkje, ha érdekel: [link]

Nézzetek rá, hátha beleszerettek a helybe ti is.

Közvetlenül az Adria mellett található.

Pár perc autózással elérhetőek onnan a turisták által felkapott helyek, mint pl.: a Krka vízesések, Trogír, Primostein, Split...

2012. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az lett volna a nyaralás, hogy hazamegyek pár napra, mert Londonban dolgozom, de mivel most váltottam munkahelyet nem valószínű hogy elengednek, max ősszel, meg itt az Olimpia is, ami minket érinteni fog, mert vendéglátásban dolgozom.

Egy Svájci hegymászós túrát terveztünk még haverokkal, lehet azt is kihagyom..

2012. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Férjemmel Gran Canáriára megyünk (tavaly is itt voltunk,nagyon tetszett.) Kisfiam addigra már 6 hónapos lesz, lányom 3 éves. A gyerkőcökkel Balatonra fogunk menni, szüleim nyaralójába.
2012. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Görögországba (Parga), 2 hétre augusztus közepén :)
2012. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nincsen pénzem ilyenekre nem a hagyományos úton megyek nyaralni...Nem fogok itthon hervadozni, inkább megfogom a gitáromat, veszek egy vonatjegyet, aztán lecsattanok a Balatonra. Kajára összezenélek valamennyit, fürdeni a nyitott strandok zuhanyzójába lehet zárás után, aludni meg...majd hozza magával. Nem akarom, hogy lebénítson és önsajnálatba lökjön a szegénység!
2012. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

maldív szigetekre készültünk most márciusban nászút gyanánt, de mivel kiderült babát várunk, inkább lemondtam..órákat nem fekhetek így napon, és mivel ez a mindenem így nem láttam értelmét ezért elutazni egy ilyen szép helyre...és árnyékban ülni:(

így majd vmi más úticélt keresünk. nyárra meg vagyunk hivva mallorcára egy szülinapi egy hetes baráti összejövetelre, arra viszont sztem becsatlakozunk.

2012. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!