Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Sok választ, felpontozok!...

Sok választ, felpontozok! Hova mennétek nyaralni/utazni 800 ezer forintból?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ennyiből már ketten elmehetnétek példának okáért a Zöld-foki szigetekre. Még garasoskodni sem kellene. Élhetnétek 10 napig mint Marci hevesen.
2012. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Costa Rica-ra :)
2012. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap egy utazási iroda kínálatában láttam egy olyat, hogy két hetes körutazás, India, Nepál és környéke, körülbelül 800 ezer forint volt, talán kicsit több, de ebben már totál minden benne van. Na, én oda mennék, ez lenne az álmom.
2012. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Ázsiába mennék. Ha ez az összeg 1 főre értendő, akkor egy 3 hetes több országos körút kijön belőle, normális szállásokkal, sok programmal. India-Nepál-Bhután vagy Laosz-Vietnam-Kambodzsa-Thaiföld vagy Kína nagykörút Tibet érintésével. Vagy 2 hét Japán.
2012. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem minden álmom Ausztrália! Tehát én oda mennék. :)
2012. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Két főre értettem az árat. Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 4. 00:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocs, nem tudtam, hogy 2 főre értendő, szóval akkor fejenként 400ezer Ft.


Ha Európában, akkor lehet pl. 1 hét Izland (nagyon drága ország, de gyönyörű szép szerintem, sok természeti látnivaló van), vagy egy kisebb skandináv körút: Norvégia-Svédország, talán max. 10 nap kijönne kicsit spórolósan.

Vagy egy írországi vagy skóciai körút (engem inkább a vad tájak érdekelnek, a tengerparti pihenés kevésbé).

Esetleg egy Mediterrán hajótúrára is el lehet belőle menni (Földközi-tengeren van több ilyen is, vagy a nyugati vagy a keleti részt hajózzák körbe, éjjel megy a hajó, napközben kikötnek és lehet nézelődni).


Európán kívül Ázsia, mert igaz, hogy a repülőjegy drága, de utána már ott az élet (étel-ital, szállás, látnivalók, belépők) nagyon olcsó. Talán 2 hét Thaiföld is kijönne belőle, vagy 10 nap (3 nap Bangkok, 1 hét tengerpart), ha sikerül valami akciót elcsípni. Vagy egy izraeli nagykörút, esetleg Jordánia.


Afrikában egy marokkói körútra mennék (Egyiptom, Tunézia olcsóbb; Dél-Afrika, Kenya, Madagaszkár viszont nem jön ki belőle)


USA, Ausztrália, Dél-Aemrika - ezek biztosan nem férnek bele.

2012. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nepál-ba biztos nem mennék, azon kívül bárhová...

Kolleganőm jutalom utazáson vett részt, a képek alapján, valamint az elbeszélése szerint nekem inkább büntető útra hasonlított az egész, és nem jutalomnak. (Repülőtér ajtó kb. mint a budi ajtó, illetve ahogyan élnek ott.....). Ha mindezektől viszont eltekintesz és a természeti látványosságba gyönyörködsz, akkor garantáltan nem ér téged csalódás.....

Egyébként én ennyi pénzből körbe utaznám a Francia Riviérát és talán még a Kanári szigeteket...

2012. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bali, Ibiza!!
2012. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kenyába mennék. Ez minden álmom. Körutazás: szafari, strandolás, maszáj falu látogatás... De sajnos nem hiszem, hogy összejönne :/
2012. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!