Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet kb 30 40-ezer forintból...

Lehet kb 30 40-ezer forintból Londonba utazni kb.4-5 napra, küldjetek linket?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 15:47
 1/6 anonim válasza:
Lehet, de nem érdemes, mert abból a pénzből, ami megmarad, mit csinálsz Londonban 4-5 napig?
2010. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

repülőjegy egy jó esetben mondjuk 15-20ezer Ft, ha jól kapod el jó időben. Rosszabb esetben 25-30e Ft.

ez oda-vissza,


Namost szállások pedig olyan 5-6e Ft-tól kezdődnek /éjszaka


valóban nem maradna pénzed se kajára, se arra, hogy mászkálgass, költekez, stb.

2010. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha csak nem valami ultra olcsó szálláshelyre mész, akkor nem érdemes ennyi pénzzel elindulni. Annyira pedig nem gondolom hogy lenne durván olcsó szállás, hogy kijöjjön sajnos! :S Én két hétre megyek mostanság minden évben ennyi pénzből nyaralni/táborozni önkéntesnek + egy-két "saját nap"... Számolgattam mostanában kicsit mert én is szívesen elutaznék valamelyik nagyvárosba tavasszal pár napra, de sajna a pénztárcámhoz mérten esélytelennek látom egyelőre. :(
2010. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen, csak közben a híd alatt kell koldulnod hogy meglegyen a visszaút :)
2010. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem a költőpénzre talán elég lenne.. szállás és utazás nélkül. A metróbérlet az 1-2-es zónára pár éve 22 font volt kapásból, szerintem nem lett olcsóbb sajnos. Belépők sem olyan olcsók, igaz sok ingyenes móka is van. Én 2005-ben voltam, akkor szumma 110-120ezerből jöttem ki 7 napra, oda-vissza úttal. Leírom azért, nekem mi mennyi volt, hátha segít valamit:


- repjegy oda-vissza (London-Luton): 35000Ft, ha jó előre lefoglalod, biztos találsz olcsóbban

- Luton-London buszút (oda-vissza): 14 font ~ 4500ft

- szállás (7 éjszakára): 120 font ~ 40000Ft, elég jó helyen volt, de talán olcsóbbat is találni. Ebben reggeli is benne volt.

- heti metróbérlet 1-2 zónára (belváros és közvetlen környezete): 22.7 font ~ 7500Ft

- belépők: sok ingyenes + kb. 45-50 font ~ 15-16000Ft

- kaja: vittük + burder king és tesco

- szuvenírek..


Így lett a vége 110-120.000 között. Remélem segített valamennyit, szálláson spórolhatsz, ha kutatsz fel valami ismerőst és nála csövelsz. A metróbérlet megéri, csak azt használtuk ottlétünkkor.

2010. jan. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam hogy csak a szállásra és az utazásra.
2010. jan. 28. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!