Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes október-november...

Hova érdemes október-november hónapban elutazni nekeg tájra Európában?

Figyelt kérdés
Van még 24 szabadnapom idén, amit decemberig el kell töltenem. Igen, valóban ennyi maradt. Ti hova utaznatok? Lényeg hogy meleg legyen meg tengerpart, s max 2-3 óra repülőútra.

szept. 14. 19:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Meleg tájra*
szept. 14. 19:23
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Hurgada 3 óra Wizzairral közvetlen járat. November közepéig kiváló, utána kicsit hűvösebb.
szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ciprus is szóba jöhet, ki lehet még fogni fürdős időt, bár nem kell gatyarohasztó hőségre számítani.

Cserébe vannak látnivalók is, nem csak a szállidában tudod elütni az időt, és fázni tuti nem fogsz azért.

Nem teljesen Európa, de a Kanári-szigetek is jó lehet, ismerősöm mindig novemberben jár Tenerifére (leginkább fürdeni).

szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Én ilyenkor elmegyek szaunázni.

Pl. a Petőfi utcai szaunában van egy hatalmas tengerparti poszter.

😁

szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szicilia
szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 óra repüléssel kb. elhagyod Európát, szóval én is Egyiptomot meg a Kanári-szigeteket mondanám. Esetleg Tunézia, Dubai, Agadir (Marokkó). Az európai mediterrán térség jellemzően novemberben már hűvösebb és változékonyabb, de aztán ki tudja? Én tavaly novemberben még fürödtem a tengerben Nizza-ban és 29 fok volt.
szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6!

Még annyi sem kell!

1 óra 40 perc Szardinia, és 30°C-ban élvezkedhetsz.

szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!