Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van még olyan aki hozzám...

Van még olyan aki hozzám hasonlóan még életében nem nyaralt külföldön?

Figyelt kérdés

Munkásosztályból származom, sokat kellett dolgozniuk szüleimnek, de így is elég nehéz volt az életünk.


Pestre jártam egyetemre, megismertem jópár pesti (inkább budai) és dunántúli fiatalt, akinek a fiatalkora 13-14 éves korától utazással, bulival, fesztiválozással, és nyaralással telt. Ugyanezek az emberek ha párkapcsolatban élnek, utaznak közösen külföldre nyaralni.


Néhány nőnek ma már egyenesen alap a külföldi nyaralás.


Mitől ilyen divat mostanában? Vagy ha úgy fogalmazhatok, mire fel ilyen nagy szám?

Hátrányomnak kellene éreznem, hogy 25 éves létemre még életemben nem voltam külföldön nyaralni (életemben talán 3szor ha el tudtunk menni a Bükkbe kempingezni még mikor kicsik voltunk testvéremmel, de előtte szüleim két hétig jártak a rokonokhoz meg ismerősökhöz, minden fellelhető visszaváltható üveget elhoztak és azoknak az árából vittek el bennünket nyaralni. Meg persze előtte-utána túlóráztak mint állat-ezt mai fejjelsem teljesen fogom fel, honnan volt ennyi kitartásuk)


Olvastam itt a gyakorin, hogy normális ember utazásra és élményekre vágyik. Velem van a hiba, hogy nem érzek késztetést, hogy utazzak-nyaraljak meg fesztiválozzak?



2021. jún. 6. 11:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunk sem engedhette meg magának a külföldre utazást, egyetlen egyszer voltunk közösen egy napig Ausztriában, belföldön is alig nyaraltunk. Nehéz változtatni a perspektíván, de egyáltalán nem lehetetlen. Legalább párszor mindenképp próbáld ki, nagyon kevesen bánják meg. Én rendesen nagyjából 24 éves koromban kezdtem el utazni, azóta eljutottam 90+ országba és nagyjából nincs olyan hét, hogy ne tervezgetnék valami utat.
2021. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!