Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban szeretnék élni?...

Japánban szeretnék élni? Hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Japánt és úgy tervezem,hogy odaköltözöm vagy ha az nem is jönne össze,de hosszabb időre ki szeretnék menni.egyáltalán mi minden kéne,ahhoz,hogy oda tudjak \'letelepedni\' xD japán nyelvtudás az biztos...kicst furán hangzik tudom,dehát...úgy hallottam a japánok udvarisak és toleránsak.könnyen menne a beilleszkedés?és milyen nehéz lenne munkát találni?
2009. szept. 1. 20:00
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
most aztán megmondtad a 'frankót'.büszke lehetsz magadra,biztos nagyon okos egy ember lehetsz,mint egy ASS!!! -.- o.O na mindegy az ilyen embereken lehet röhögni legalább, hogy milyen szánalmasak...
2010. jan. 23. 22:40
 22/39 A kérdező kommentje:
amugy nem a japán srácokért akarok menni és nem hiszem azt,hogy japán egy álomország,tisztában vagyok hogy milyen hátrányban lennék ott,de a saját nézőpontomból nem akkora hátrányban mint amilyenben most vagyok.nem azért szeretem Japánt mert olyan trendi mostanában.
2010. jan. 23. 22:44
 23/39 A kérdező kommentje:
sötétt!
2010. jan. 23. 22:45
 24/39 anonim válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem.. mindenki az álmainak él :)
2010. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehetetlen. De nem egyszerü. Japán más világ egy európainak, pláne a magyarországi szinthez.

Sok-sok pénz kell az biztos. És egy érdekesség: a Japánok 3szor annyit költenek havonta ételre, mint a havi lakás bérleti díja. Ha kajáról van szó , akkor bizony felkötheted a gatyádat! :D A Japán fiúk meg lehetnek helyesek ( nekem is vagy 1 aki tetszik) de nekem kicsit szokatlan a formájuk :) ti nem tudom, hogy vagytok vele, de sztem a többségük nem szép (kivéve a lányokat).

2010. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
100%
én is ott szeretnék élni:D
2010. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne hülyeség. A japánok nagyon barátságos, aranyos emberek és még a táj is szép :)
2010. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
az lehet,hogy a többségük nem szép,de én akkor is az efféle egzotikumra bukom xD persze vannak kivételek :D
2010. febr. 19. 19:11
 29/39 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem Japánt, érdekel az életük a kultúrájuk, ki is mennék, de nem akarnék véglegesen odaköltözni. Teljesen más a hozzáállásuk bizonyos dolgokhoz. A nő szerepekhez, a munkához, a gaijinokhoz (külföldi).
2010. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hülyeség. Az emberek tényleg nagyon kedvesek és figyelmesek na igen, még a táj is szép :)

Én is megyek veletek^^ :D

2010. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!