Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban szeretnék élni?...

Japánban szeretnék élni? Hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Japánt és úgy tervezem,hogy odaköltözöm vagy ha az nem is jönne össze,de hosszabb időre ki szeretnék menni.egyáltalán mi minden kéne,ahhoz,hogy oda tudjak \'letelepedni\' xD japán nyelvtudás az biztos...kicst furán hangzik tudom,dehát...úgy hallottam a japánok udvarisak és toleránsak.könnyen menne a beilleszkedés?és milyen nehéz lenne munkát találni?
2009. szept. 1. 20:00
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem is olyan rossz gondolat!
2009. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
???
2009. szept. 12. 19:51
 13/39 anonim válasza:
96%

én is japánba szeretnék élni :D

japán lányok ^^

2009. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az tetszik Japánban, hogy van emberség nem úgy mint kis hazánkban, anime és manga országa, animés vagyok, szívesen laknék Japánban!
2009. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
88%

De jó látni h nem csak én szeretem ennyire Japánt..:D egyszerűen megőrülök a japcsikért :) A lányok nagyon szépek, és némelyik srác meg iszonyat jól néz ki. :D Egyik vágyam, h kimehessek Japánba, még ha nem is ott élni, legalább 1 hétre, h körbe nézzek mi van ott. :) Én támogatom az ötletedet. ;-)


15/L

2009. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%

Én is odáig vagyok Japánért, japánul tanulok és szüleimet már sírba viszem azzal,hogy minden napom csak arról szól,hogy "de már pedig én kint fogok élni" XD

Én is amúgy azon törtem a fejem már 1 hete,hogy egyedül milyen rossz lehet oda kimenni, akkora országba, szóval én arra gondoltam,hogy kerítek magam mellé valami ugyanilyen japán fant és kimegyünk és együtt albérlet meg minden XD

2009. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
:D én is gondoltam erre,de már lemondtam róla,de még mindig nagy álmom h min egyszer kijussak,kicsit hosszabb időre.de sajnos az nem kis pénz. de a japán pasikért még mindig oda vagyok meg vissza xD
2009. dec. 18. 08:58
 18/39 anonim ***** válasza:
68%
nah igen a japán pasik...basszus..:$
2009. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
70%

Ez komoly? A japán srácok miatt vagy oda japánért?

Még nagyon fiatal vagy ha azt hiszed,hogy Japán egy álom ország!Egyébként ha csak a japán srácok érdekelnek azért nem kell Japánba menned! Magyarországon is van elég..

2009. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
45%
ahhhhha az lenne olyan mint te sőtétt meg hülye mint egy ass
2010. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!