Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kínában tényleg előfordulhat...

Kínában tényleg előfordulhat ez? Hogy meg-megnézik az európai férfiakat, mert kicsit különböznek a helyiektől? Meg hogy (nyilván nem Pekingben, hanem nagyvárosoktól távolabbi kisebb-nagyobb városokban) szinte unikumnak számítanak az európai turisták?

Figyelt kérdés

Utóbbit arra értem, hogy néhány videóban (angol nyelvűekben) mintha azt emelték volna ki, hogy ilyen Peking, Shanghai, Shenzhen szintű városokon kívül ("befelé" haladva más nagyvárosok és falvak irányába), ilyen helyeken szinte nem is jár európai utazó... Ezért néha még meg is állítják ezen férfiakat pár szót váltani velük, vagy fényképezkedni velük.


Ezek valóban előfordulhatnak Kína hatalmas és csodálatos országában?



jún. 29. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ahol nem élnek európai népek, ott megbamuljak őket, mivel nem mindennapi látvány. A nőket is, ez nincs nemhez kötve.
jún. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl. Belső-Mongóliában vagy a koreai határ mellett nem hemzsegnek a turisták. De azért szenzáció itt sem leszel.
jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Senki nem írt szenzációt.


Meg-megnézést, érdekességet viszont igen. Például: Yünnan, vagy Szecsuán tartományokban, vagy a második által (is) írt Belső-Mongóliában.

jún. 29. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
En egy honapot voltam Kinaban Pekingtol egeszen a vietnami hatarig (es at) mentem plusz sok varos es kisebb telepules, sehil nem szamitottam kulonlegesnek es sehol nem neztek meg kulonosebben, viszont nagyon baratsagosak es segitokeszek.
jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ujgurisztánban, meg Belső Mongóliában valóban megnézik a turistákat, és Yünnan tartományban sem hemzsegnek, de Kunmingban egyet-kettőt láttam. amúgy nagyon kedvesek, az emberek is, a falusiak is, (igaz, nagyon pici faluban nem voltam, a laoszi határnál voltam egy 8000 lakosú faluban) de az emberek nagyon rendesek.

Heilonghijan-ban nem túl vendégszeretőek az emberek, az előbb említett Ujgurisztánba nem érdemes menned jelenleg, hacsak nem akarod, hogy minden szilvafánál megbámuljon egy gyanakvó rendőr, vagy fegyveres katona.

jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. A turistákkal nem cseszekednek túlságosan. De ha ott akarsz élni, akkor tényleg rendszeresen jelentkezned kell, megfigyelnek, bsztatnak.
júl. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!