Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Jártatok már Madagaszkáron?

Jártatok már Madagaszkáron?

Figyelt kérdés

Egy év múlva szeretnénk oda ellátogatni. Már nagyban gyűjtjük a pénzt, sajnos nem olcsó. Még nem döntöttük el, hogy utazási irodán keresztül vagy pedig saját szervezéssel.


Érdekelnének a tapasztalatok. Ha valaki közületek járt már ott, akkor szívesen elolvasnám, hogy milyen élmény volt :) Mik azok a dolgok amikre érdemes figyelni, minimum mennyi költőpénzt vigyünk?



2022. jan. 28. 17:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Az időszakot jól ki kell választani mert ott azért még előfordul kolera meg egyéb járvány. Mindenképpen adasd be az összes ajánlott oltást, mert ezekbe tényleg bele lehet szaladni. Én egyedi szervezésben mentem, amikor valami különlegesebb programra mentem, oda helyi tour guide-ot fogadtam kb ennyi. Szép volt, jó volt. Nem is volt olyan extrém drága, pedig inkább a kényelmesebb megoldást választottam és Air France-al repültem párizsi átszállással, két átszállással egy 100-assal olcsóbb lett volna de nem akartam etiópiai meg hasonló átszállásokkal vergődni.
2022. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!