Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Jártatok már Madagaszkáron?

Jártatok már Madagaszkáron?

Figyelt kérdés

Egy év múlva szeretnénk oda ellátogatni. Már nagyban gyűjtjük a pénzt, sajnos nem olcsó. Még nem döntöttük el, hogy utazási irodán keresztül vagy pedig saját szervezéssel.


Érdekelnének a tapasztalatok. Ha valaki közületek járt már ott, akkor szívesen elolvasnám, hogy milyen élmény volt :) Mik azok a dolgok amikre érdemes figyelni, minimum mennyi költőpénzt vigyünk?



2022. jan. 28. 17:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Tessék!


[link]

2022. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#8 Nem hencegés. Feltettem egy kérdést, amire nem kötelező válaszolni. Az, hogy te nem engedheted meg magadnak egy dolog, de más még igen. Az irigység pedig szörnyű tulajdonság.

Első sorban olyanoktól várom a választ, akik már megfordultak ott.


Tudom, nem egy hétköznapi hely, koszos, az internetről a lakosság legnagyobb része nem is hallott még..sokat lopkodnak a turistáktól, drága a közlekedés (ha el szeretnék jutni Á-ból B-be). Minket amúgy az ottani állatvilág és a természeti látványosságok vonzanak, nem pedig a puccos éttermek, a szobrok, meg a medencés szállodák.

2022. jan. 28. 19:51
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

12: valami tuti kristálygömböd van, hogy mindenkiről egyből tudod, hogy nem engedheti meg magának...? VAgy mire jó ez a vagdalkozás....??

Csak a saját szavahihetőségedet ásod alá...


Ennél különb helyen is jártam már, nem is kevés helyen!

2022. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Első sorban olyanoktól várom a választ, akik már megfordultak ott."


A numbeot még mindig helyi lakosok szerkesztik.

2022. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%
Nemrég emlékszem az idős nagyapám megkérdezte, hogy mi az a gyakorikérdések. Hát gondolkodtam, hogy hogyan magyarázzam el az öregnek. Mondom az egy színésztanoda. Ahol névtelenül, mindenki eljátsza, hogy sikeres, gazdag és bölcs. De van dráma tagozata is.
2022. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#15: 👍😂😂😂
2022. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Én értem azt, hogy sok a csóró és köztudott, hogy a magyar ember irigy a másikra. Ezt a nagyapád is tudhatja.

Magyarázd el neki, hogy általában olyanok írnak válaszokat, akik nem tudják azt, csak okoskodnak. Belinkelnek valamit és azt hiszik, hogy ő sz@rták a spanyol viaszt :) Nem, nincs így.


A további válaszokat nem is olvasom, szóval hiába ontjátok a butaságot. Mi megyünk Madagaszkárra, ti pedig hűsöljetek a rakparton. Ahhoz elég egy BKV jegy (feltéve, ha fussa az üres zsebetekből). :)

2022. jan. 28. 20:45
 18/21 anonim ***** válasza:
26%
Szánalom a köbön.... 😂😂😂😂
2022. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
Jól van, örülünk neki! De ha jövő ilyenkor akarsz utazni, mint ahogy írod, akkor még egy évig kuporgass nagyban! Még akkor egy évig üres kenyéren, meg vizen kell élned. De vigyázz, mert ha így kifillérezgeted a költőpézt és váratlan költség merül fel, akkor azt nem fogod tudni kifizetni. Ezért a saját szervezést nem javaslom, inkább az utazási iroda.
2022. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
60+ országban voltam, szóval reálisan felmerült az ötlet. Meglepett, hogy milyen széleskörben lehet azt olvasni, hogy összességében nagyon szar hely, bizonyos részek (= Nosy Be nyaralógettó, meg az 1-2 többi highlight) kivételével veszélyes is lehet és nem érdemes menni. Főleg franciatudás nélkül.
2022. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!