Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Jártatok már Madagaszkáron?

Jártatok már Madagaszkáron?

Figyelt kérdés

Egy év múlva szeretnénk oda ellátogatni. Már nagyban gyűjtjük a pénzt, sajnos nem olcsó. Még nem döntöttük el, hogy utazási irodán keresztül vagy pedig saját szervezéssel.


Érdekelnének a tapasztalatok. Ha valaki közületek járt már ott, akkor szívesen elolvasnám, hogy milyen élmény volt :) Mik azok a dolgok amikre érdemes figyelni, minimum mennyi költőpénzt vigyünk?



2022. jan. 28. 17:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
2022. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Jaj de utálom ezeket a fillérezgetős, fapados utazókat.

Mi az hogy mennyi költőpénzt vigyél? Mennyit kuporgass össze? Bankkártyát elfogadják. Vagy nincs rajta egy fillér se? Ebből feltételezhető, hogy máról-holnapra tengődsz, de Madagaszkárra akarsz menni. Boooáááhhh

2022. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahogy olvasom travellina oldalán repjeggyel együtt ilyen 800 ezertől indul, úgyhogy nem az lesz a legnagyobb problémátok, hogy mennyi pézt vigyetek fagyira.
2022. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

3: én nem utálom, hanem egyszerűen NEM ÉRTEM, hogy manapság minek "költőpénz" meg fölösleges pénzváltások....


Ja-ja, ahogy a 4-es is írja... Magához az utiköltséghez képest nudli....

2022. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
38%

Szolgálati úton.


Egy fostömlő hely, sok feka, meleg, pára,...


Viszont, ha nem nyíratod ki magad, "olcsó" a kő.

2022. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2-eske filmje egész érdekes lett volna nekem, ha idöközben ki nem folyt volna a szemem. Itt valami új filmtechnikáról van szó ?
2022. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hármaska (#3)! Idáig érzem az irigységedet :D Kegyetlen egy természeted lehet, de ne engem okolj azért, mert neked csak annyira fussa az életbe, hogy a Margit szigetre kiteríts egy pokrócot :)


Nem vagyunk csórók, de milliomosok sem. Azért tervezünk Madagaszkárra utazni, mert megengedhetjük magunknak. A költőpénzt pedig azért kérdeztem, hogy legyen némi orientációm, hogy mivel kell ott számolni. Nem fogok egy akta táskát tele pakolni pénzel azért, hogy más elégedett legyen. Nem ajándékokért megyünk, hanem, hogy jól érezzük magunkat. Ilyen 2500-3000 eurót fogunk vinni, tíz napra.

2022. jan. 28. 19:39
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz Madagaszkarra amugy baromira nem eri meg elmenni. Del-Afrika, Namibia megvannak a harmadabol, es ezeken a helyeken legalabb van fejlett turista infrastruktura is, mig Madagaszkar egy shithole, de legalabb vannak gyurusfarku makik.
2022. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

8: ne pattogj már, senki nem kíváncsi a hencegésedre!


Ha ilyen nagy világjáró vagy, ismerheted a numbeo oldalt, ahol pontosan meg tudod nézni az átlagos árakat...

2022. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!