Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Nektek sincs szilveszteri...

Nektek sincs szilveszteri hangulatotok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nekem amikor volt pénzem ilyenkor, sose volt hangulatom, most nincs pénzem bulira, most szilveszteri hanguéatom van... vagyis volna :)
2011. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igazából csak kíváncsi vagyok. Sosem voltam buliban azon a helyen, ahová éjszaka megyek. Ballagáson voltam ott és egyebek, de még így nem. Szóval várom mi lesz :)
2011. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én egészen tavalyig gyűlöltem a szilvesztert, minden évben kínként éltem meg, hogy végig kellett néznem, ahogyan meghülyülnek az emberek. Csak ültem otthon a lakásban és alig vártam, hogy másnap legyen végre. Utálom a petárdát, az ittas embereket és azt, hogy úgy viselkednek ilyenkor, mintha valami nagyon nagy ünnepelni való dolog történne, pedig csak eggyel nagyobb évszámot írunk, mi ebben olyan nagy szám?


Aztán tavaly az új párom elvitt a barátaihoz házibuliba, ahol hihetetlenül jól éreztük magunkat, nagyon jót buliztunk, pedig senkit sem ismertem még akkor a baráti társaságából, mivel előtte pár héttel ismerkedtünk meg.


Ma nagyobb bulit tervezünk, mint a tavalyi, sokkal több embert is hívtunk meg és jelmezes parádé is lesz, szóval alig várom, sosem gondoltam, hogy egyszer majd szeretni fogom a szilvesztert :-)


Szóval a hangulat megvan!

2011. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs. :( Gyerekem beteg, én beteg vagyok, férjem nyűgös. :( Abszolút nincs szilveszteri hangulatom, el tudnék bujdokolni. :(
2011. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én sokat jártam bulizni szilveszterkor, éjfélig jó, aztán már olyan hangulatlan. Örülök, hogy van egy babám, mert így van kifogás, hogy itthon lehetek.
2011. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem van :)) parti este, jeee!!
2011. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Eddig volt, de egyre kevésbé. Ismeretlen társaságban leszek és elég bizonytalannak érzem magam. :/
2011. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De van. :)
2011. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én, ha nem lenne naptáram, észre se venném, hogy szilveszter van, mert süt a nap, nincs hó, és egyáltalán nincs szilveszteri hangulat.
2011. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs.. Ha lenne hó, talán lenne, de most éppen süt a nap.. :)
2011. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!