Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, milyen ma a hangulato...

Anyukák, milyen ma a hangulatotok? Van ma türelmetek kicsi csemetétekhez?

Figyelt kérdés
2 éves a fiam,és még nem voltam olyan rossz hangulatban mint ma.Még csak azt se mondhatom,hogy dühös,vagy fáradt,vagy ingerült vagyok.totál apátia.semmmi!!!csak ülnék és néznék ki az ablakon.pedig olyan kis édes a manóm.oda bújtam hozzá és mondtam neki,hogy szeretlek,erre ő én is szeretlek anya:::))))melegség töltött el,és nagy öröm,de aztán megint ilyen bús komor vagyok.ti hogy vagytok ma?mit csináljak hogy jó kedvem legyen mint mindig.
2011. febr. 15. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én dettó, szerintem az idő miatt..Jöhetne már a tavasz, úgy utálom már ilyenkor a telet..
2011. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap óta vagyok így.

Biztosan az idő. Másra nem tudok gondolni. :((

2011. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utálom már ezt a hideget, ezen kívül péntek óta beteg vagyok, éjjelente xarul alszom, úgyhogy ennyi elég is.
2011. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát idő ide vagy oda,valahogy csak fel kell dobnunk magukat.nekem ez mindig működött,de most olyan mintha nem is akarnám.
2011. febr. 15. 13:11
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó

gyerek (23 hós) alszik, ölemben a laptop netezek, mellette Szomszédokat nézek, nekem ez most pont elég:-)))

2011. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is olyan semmilyenben vagyok ma,szerencsére férjem ma itthon van,22 hós a lányom utolsó te is szereted a Szomszédokat?bocs az offért,de én imádom és soka hülyének néznek emiatt,de az kikapcsol még ilyen sz..r időben is
2011. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, most is nézem már amikor ment végignéztem, sőt tulképp laktam is Gazdagréten (párom odavalósi és 92-95 között állandóan ott voltam, amig külön házba nem költöztünk)


Szerintem semmi baj vele:-)))


Amúgy ahogy vége lett, a kiscsaj felkelt:-((

2011. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!