Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki most 12 hetes nektek is...

Aki most 12 hetes nektek is változékony a hangulatotok? Egyszer jokedv máskor meg nem akartok senkitse látni.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan már 20 hetes vagyok ,de ez még mindig igy van sokszor. A 12.ik hét környékén pláne igy volt mert akkor még többet aggódtam hogy nehogy baj legyen,mert nekem sajna már volt egy vetélésem is:-(

Ez az állapot szerintem végigkiséri az egész terhességünket. Én néha szárnyalok,egész nap teszek veszek le sem lehetne állitani,máskor meg senki semmi nem érdekel,zsörtölődöm a párommal,nem csinálok semmit stb... De hát majd elmúlik:-)

2009. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
LEhet azért vok kicsit ingerlékenyebb mert sajna nekem is volt már vetélésem .
2009. ápr. 22. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan már szültem, de a férjem a mai napig emlegeti, h' az első trimeszterben teljesen kifordultam önmagamból: alapvetően nyugodt természetű vagyok, de akkor állandóan dühöngtem, csapkodtam, majd minden átmenet nélkül elbőgtem magam egy pelenkareklámon. Szörnyű volt, h' nem tudtam uralkodni magamon, számára meg kicsit ijesztő, mert szegény attól félt, h' úgy maradok. Aztán a nagy hormonzuhatag véget ért, és visszaváltoztam szerencsére. A következő hullámvasút a szülés után jön: a kórházban minden órában bőgött valamelyik szobatársam, amitől persze nekem is kellett, aztán együtt röhögtünk magunkon. Szóval vigyél sok papírzsebkendőt.
2009. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha neked is volt vetélésed akkor pláne érthető. Szedsz esetleg magne b6-ot? Mert velem elkezdte szedetni a doki és már pár nappal később a párom megjegyezte hogy nem rossz dolog ez a "bogyó" mert mintha nem lennék annyira érzékeny és hisztis:-)

Persze ettől függetlenül van hogy én győzök a hisztimmel és a depimmel nem pedig a magne b6:-)

Neked mikor sikerült ujra a baba? Nekem tavaly szeptember végén volt a missed ab 10 hetesen és decemberben ujra terhes lettem. Most hála égnek semmi gond. Mindig gondolj arra hogy baj az NEM LESZ! Butaságokat nehogy bebeszélj magadnak,inkább hisztizz:-)

Boldog babavárást Neked!

2009. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Maj 27én megyek dokihoz akkor megkérdezem töle a magneb6 és elkezdem szedni.Nekem a vetélés már régen volt több mint 4 éve de akkor még más volt a párom .Nekem 22 hetesen ment el a baba amit meg kellet szülnöm is akkor nagyon fájt de igy utolag belegondolva nem voltam boldog abba a kapcsolatba és lehet ,hogy jobb hogy igy lett.A mostani párommal 2,5 éve vagyunk együtt januárba keztünk el probálkozni és februára sikerült is .Remélem minden okés lesz mert most boldog is vagyok mellet és reméljük nem lesz még egy rossz élményem .Boldog babavárást.
2009. ápr. 22. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nagyon sajnálom:-( borzasztó lehetett,én is szoktam sajnos ettől rettegni de persze hessegetem a rossz gondolatokat. Az nagyon jó és sokat jelent hogy most minden rendben van és a boldogságodat is megtaláltad:-) Vigyázz magatokra és ne idegeskedj,minden rendben lesz:-)
2009. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja! A magne b6-ra mindenképp kérdezz rá,jót tesz a keményedések ellen,az émelygés ellen ha van és nyugtatja kicsit az idegrendszert is. Utolsó voltam:-)
2009. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!