Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ma a hangulatotok?

Milyen ma a hangulatotok?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn dolgoztam utoljára, kedd óta itthon vagyok. Vidéki vagyok, Pesten kismillió intézni valóm lenne, de a hó és jég miatt 1 hete nem tudok kimozdulni, max a közértig jutottam el. Ma érzem először úgy, hogy elég a bezártságból, menni szeretnék valahova, különben megbolondulok. Sem a házimunka, sem a tv, sem az olvasás, semmi nem köt le.
2009. febr. 24. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már igy rákérdeztél,nekem elég nyomott...olyan elegem van nekem is a télből+a hóból+a nagykabátból... :-( 5hónapos vagyok,és én már mutogatni akarom a pocakom!!! Úgyhogy jöjjön a tavasz! :-)
2009. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem a havat, de most nem akarok kisérletezni, hogy elcsúszom, így be vagyok zárva. Tényleg jó lenne már a tavasz.
2009. febr. 24. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
39. hétben járok, január közepe óta nem dolgozom, de valahogy ezen a héten nagyon unom magam itthon.
2009. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valami lehet a levegőben, illetve ez a szürke idő biztos. Remélem lesz ez majd jobb is. :-) Ja, 32+2 hetes vagyok.
2009. febr. 24. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem elég rossz:(ugyan is egész nap fáj a fejem nagyon:(! Már alig bírom! Igaz ma kimozdultam talán addig el is feledkeztem róla picit! Én is tavaszt akarok már! Pocakot mutogatni:))!
2009. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!