Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szokott ingadozni a hangulatotok?

Szokott ingadozni a hangulatotok?

Figyelt kérdés

26 hetes kismama vagyok, és nagyon boldog, hogy érkezik közénk egy kis csöppség! Egyik pillanatban úgy érzem, hogy már teljesen készen állok az anyaságra, és ha már most megszületne semmi baj nem lehetne a világon. Máskor meg úgy érzem, hogy én még erre nem állok teljesen készen, és gondolkodok, hogy, s mint lesznek a dolgok. Ez utóbbi érzés olyan rossz! Nem szeretem ezt érezni, és kicsit lelkiismeret furdalásom is van miatta.

Csak nálam vannak ilyen érzelmi hullámok, vagy ez néha nálatok is előfordul?


2010. jún. 5. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam is volt ilyen, a terhesség legvégéig éreztem ilyet. a szülésnél/vajúdásnál már elmúlt :)
2010. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

37 hetes vagyok, és tegnap este közöltem férjemmel, h inkább mégse akarok gyereket :) előtte ki is bőgtem magam :) elég szánalmas lehettem....

de iszonyatosan várom amúgy a picit, és minden kész az érkezésére, csak pillanatnyi izémizé volt :)

úgyhogy nem te vagy az egyetlen :)

2010. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Állandóan,bár az első két hónapban sokkal durvább volt az egyik percben nevetgéltem a következőben pedig zokogva rohantam el.hát ez van majd elmúlik!

19 h km

2010. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor biztos a hormonok csinálják. Nem vagyok ezzel egyedül ezek szerint. Remélem ahogy az első válaszolónak nekem is el fog múlni minden kétségem, mihelyt megszületik a babám.

Mindenkinek boldog babavárást, és babázást kívánok!

2010. jún. 5. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
25 hkm vagyok akar csak magamrol irtam volna.Ne gyotord magad negativ gondolatokkal,elobb -utobb minden helyre all majd,addig is kitartast es szep szulest!
2010. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nagyon jót derültem a második válaszolón:-)
2010. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!