Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van hogy olyat kabátot veszek...

Van hogy olyat kabátot veszek ebben a változékony időben, amit az elején nem tudok összegombolni és a hasam olyankor csak egy vékony pammut felsővel van védve. Most meg nagyon aggódom, hogy árthattam ezzel! Meg lehet ettől fázni, okozhat gondot?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy okoz e gondot,de ezzel én is így vagyok.29hetes vagyok,és sok ruhám nem jön rám(kabát sem)és ha megyek valahová én is csak 1 pamut felsőt veszek fel,és rá pedig kabátot,amit már nem tudok begombolni,mert nagyon nyomja a hasam.Én is arra gondoltam jó lesz e ez így??De kabát még ilyen időben kell,viszont alá pulcsit nem tudok felvenni,mert mióta terhes vagyok,rettentő izzadós lettem...Szerencsére nekem még nem volt ebből semmi gond..
2008. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy nem fázol meg így sem mint ha nem lennél várandós, csak ilyenkor mindenre jobban odafigyelünk. Ha el tudod takarni a hasidat valami meleggel, akkor bőven elég, nem fázik meg a pocakod és meg is nyugszol tőle.

Boldog babavárást!!

2008. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem fázni szokott a pocim , ezért inkább begombolom a kabit, mág ha kicsit szorít is.

De pl erre jó megoldás lehet egy bandázs, vegyél és vedd fel a pulcsi alá:-)

Amúgy nem hiszem, hogy ártasz, úgyis megérzed ha fázol. A babának szabályozva van bent a hőmérséklete.-)

2008. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egy vastag poncsót,és így letudva a kabátkérdés.Télen a végén már a férjem kabátjait hordtam,mert a posztókabátból bizony kilógott a poci:)Meg egy vastag kötött pulcsi is sokat dob a helyzeten,olyan,ami lehet kicsit régebbi divat szerinti,de nem fázik meg benne a hasam alja.Most épp nem a divat az első,és mivel nem tehetem meg hogy készítsek egy kismama ruhatárat,így ez marad.Jövő nyáron majd divatozok,most édesanya szeretnék lenni.A babád jó melegben van nem kell félni,de a kint lévő poci nem az igazi.
2008. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia , a poncsót javaslom én is ,vagy a saját példámból okulva a párod kabátját mellényét.Pár napja nekem is volt egy hasonló problémám amikor temetésre kellett mennem.Csakhogy akármennyire elszántan keresgéltem is egy fekete kabátot ,sajnos az XXL es kabát sem ért össze rajtam pedig még csak a 27 hetet kezdtem meg.Felvettem 1 pulcsit helyette ,és reménykedtem .A picurnak nem is lett baja voltunk azóta dokinál,csak én betegedtem meg 1 kicsit.Egyszóval annyira vigyázz magadra amennyire a bébi elött .most 1 kicsit hanyagolhatod a divatot.
2008. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!