Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a munkahelyi hangulatotok?

Milyen a munkahelyi hangulatotok?

Figyelt kérdés

Mit csináltátok ha érzitek, hogy ki vagytok rekesztve? Ha mindenki ferdén néz rád? Bemegyek dolgozni és rendesen érzem, hogy a kollegák kirekesztenek. Nem adtam rá okot, senkinek sem tettem alá, mégis...

Így már nagyon nehéz dolgozni, soha nem gondoltam volna. Már ott vagyok, hgoy felmondanék. De tudom, hogy ilyen viszonyok közt, nem lehet, nagyon nehéz munkát találni. Most voltam 1 hónap táppénzen, de félek visszamenni. Ilyenkor mit lehet tenni?


2010. febr. 26. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Igazából semmit. Mintha semmi sem történt volna. Légy laza és vidám. ;)
2010. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ha tényleg nem adtál rá okot, akkor ne foglalkozz azokkal akik ki akarnak rekeszteni Téged.Az is lehet a háttérben, hogy irigyek (akár szakmailag akár nem).Nem kell mindenkivel jóban lenni,mindenkit szeretni, de te se várd el,hogy mindenki szeressen.Légy nyitott,barátságos,mosolygós,segítőkész,aki pedig ennek ellenére sem fogad el, az meg így járt,szánalmas és rosszindulatú.

Szóval próbáld meg magadban helyre tenni a dolgokat,mert ha 'belül' rend van,akkor a környezetedben is rendbe fognak jönni a dolgok!

2010. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű,ne foglalkozz ezzel.Tedd a dolgod,mindenkivel legyél kedves és megfog változni minden.Hasonló helyzetben voltam mint te.Utáltak velem dolgozni,kedvesen kérdezgettem,hogy vannak és pofa vágással válaszoltak.Hát nem adtam fel.Nem volt egyszerű,sirtam sokat ott ahol senki sem látott.Ma már a barátnőim.Az a te munkahelyed is,csak vidáman,ne érezzék rajtad,hogy téged ez bánt.
2010. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A munkahelyre dolgozni járunk, nem barátkozni. Végezdd a munkád precízen, és légy velük mindíg udvarias. Így nem tudnak kikezdeni, nyíltan zaklatni. Közben azért nézz körül meló ügyben, és ha találsz valami jót akkor lépsz.

2010. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem Neked saját magaddal van bajod. Ezt most nem rosszindulatból mondom. Kicsit nézz magadba. Légy a többiekkel kezdeményező és udvarias (barátságos). Meglásd, az erőfeszítésed meghozza a gyümölcsét, és szeretni fognak.
2010. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én egyedül dolgozom 'szal néha igazán kibírhatatlan vagyok de sajna nem tudom magam kirugni
2010. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is egyedül dolgozom, ez a legjobb. Együtt összezárva napi 8-10 órát olyan emberekkel, akiket nem te választottál, elég nehéz. Aki szereti ha nincs körülötte konfliktus és rosszindulat, az nehezen bírja, mert ha van ott pár ember akiket meg nem érdekel ha megbántják a többit, pokollá tehetik a munkatársak életét. Kitartás, ne várd el tőlük, hogy rendesek legyenek, te viszont légy hozzájuk az. Az emberek többsége ösztönösen visszatükrözi azt, amit a másiktól kap.
2010. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon rosszul éreztem magam a munkahelyemen. Nem tartoztam a többiek közé: nem voltam pletykás, nem feküdtem le a főnökkel, még is én voltam az egyetlen aki utált bemenni. Válság ellenére felmondtam sok év után. Azóta boldog kiegyensúlyozott ember vagyok. Igaz hogy kevesebb a fizum, de boldog vagyok! Döntsd el mi a fontosabb. Az állandó utálat, vagy a boldogság.
2010. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát a mai napom az katasztrófa volt. Bementem dolgozni, az irodában 4 íróasztal van összerakva, így ülünk. De abból a 3 nem is szólt hozzám. Együtt mentek ki cigizni ilyesmi. De szó szerint mondom, hogy egy mondatuk nem volt nekem. És a legjobb a dologban, hogy mindhárom olyan, hogy ha valami ügyintézői hiba van, akkor csak annyit hallok hogy ki volt ez a hülye vagy ki ez hülye xy ügyintéző. Ráadásul még azért rossz, mert kb. 15-en vagyunk az irodában. De én a végén, a sarokban ülök, és tényleg csak velük tudok a nap 8 órájában kommunkikálni persze ha tudnék. Lehet bennem van a hiba, én próbáltam velük azért beszélgetni, de akkor is azt látom, hogy flegmán válaszol és utána ránéz a szembe ülőre és vágja a pofát.

Ilyenkor mit lehet tenni?

2010. márc. 1. 17:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Állást változtatni. Ezek tényleg borzasztóak.
2010. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!