Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nem köszöntöttek fel a közeli...

Nem köszöntöttek fel a közeli ismerősök/barátok névnapomon. Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
Engem igen rosszul érintett a dolog..:/ Sok osztálytársam akikkel nagyon jóba vagyunk,barátnők,és sok olyan ember akivel iskolában is nap mint nap együtt vagyunk,nem köszöntöttek fel.Se előbe,se telefonon,se facebookon..vagy valamilyen formában..Nekem nagyon rosszul esik hogy még a legjobb barátok se írtak.Sok olyan ember köszöntött fel akivel alig beszélek,és nem is nagyon ismerjük egymást.Nektek hogy esne?Engem eléggé megvisel a dolog.
2012. aug. 5. 19:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én még a sajátom se tudom mikor van :D Ès nem figyelem a névnapokat,egyáltalán...Biztos van a Te köenyezetedben is ilyen
2012. aug. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A névnapot túlértékelik. Valaki kitalálta, hogy minden nap ünnepeljünk valamit. Semmi közünk nincs hozzá. Engem nem hatna meg. A szülinap az már más tészta.
2012. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az én névnapom a naptárak 90%ban nincs benne,igaz,h mindenkinek mondtam már,h mikor van mikor kérdezték,ehhez képest csak barátom köszöntött fel névnapomon,ennyi.Szarul esett,de nem fogok raplizni miatta,pedig én már kaptam fordítva érte,és még ajándékot is kellett vinnem.....
2012. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!