Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem köszöntö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem köszöntött fel a névnapomon?

Figyelt kérdés
A múlt héten volt a névnapom, de a barátnőm fel sem köszöntött...nem tettem szóvá, de rosszul esett. Szerintem ez azért van, mert csak róla szól ez a kapcsolat. Bezzeg a barátai, azok fontosak neki, rájuk mindig jut idő...
2012. júl. 4. 15:41
 1/9 okoska31 ***** válasza:
akkor tudod a választ, ugye?
2012. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy elfelejtette vagy azt se tudja hogy mikor van...
2012. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy is mondjam.. le se szar téged :S
2012. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor vagy érdekkapcsolat, vagy elfelejtette. Más opció nincs.
2012. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az azért szép .... hát alap, hogy sz*rul esdik neked... Én égnék, ha a pasimat nem köszönteném fel a névnapján ... :S
2012. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a nevedet tudja(?), akkor kicsit kínos. Azt figyeld meg, mit válaszol, ha rákérdezel. Ha elbagatelizálja, az duplán gáz. Ha szégyelli magát, az egy kicsit javít a dolgon.
2012. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak? Lehet több névnapod is egy évben. Még bepótolhatja. Vagy az is lehet, hogy egyszerűen nem tudott róla, hogy mikor van. Ha nem vagytok együtt rég óta, akkor nem biztos, hogy böngészte már a naptárt, a nevedet keresve...
2012. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Le sem sz*ar engem az ok, ez már nekem is feltűnt, de miért is lenne ez érdekkapcsolat?
2012. júl. 4. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:
azt nem tudom milyen a kapcsolatotok,hogy ki mennyire van elhanyagolva.csak annyit mondok,hogy én mindig elfelejtem a névnapokat,volt már hogy én is elfelejtettem a barátnőmét,sőt olyan is hogy anyámét,de arra is volt példa hogy más juttatta eszembe a saját névnapomat is:D
2012. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!