Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem köszöntött fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszöntött fel az ex barátom vajon?

Figyelt kérdés
tudom hogy az ex de végül is nem haraggal váltunk el, csak elmondtam neki hogy nekem így már nem megy. nem volt vele nagy baj csak sok apróság összejött és betelt a pohár. tegnap volt a névnapom és azt hittem legalább ír egy köszöntést.
2012. máj. 4. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
3,5 hete volt a szakítás
2012. máj. 4. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
kit érdekel?
2012. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Elfelejtette? Lezárta a kapcsolatotokat? Nem jelentesz már neki semmit? Nem törődik azzal, hogy neked jól esett volna?
2012. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Szakítottatok,semmi közötök egymáshoz.Akkor milyen alapon vársz el tőle akármit is?

Egyébként utólag is boldog névnapot,Ármin!

2012. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Te dobtad,mert már nem volt jó vele. Ő ezt elfogadta,és lezárta a kapcsolatotokat.ne várd,hogy most mégis "jópofozzon" veled.Gondolj arra,neked jól esett volna,de lehet neki nem,mert esetleg még nem zárta le magában.
2012. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi se kimondott haraggal váltunk szét, de nem köszöntöttem fel 2 héttel később a szülinapján, se 1 hónappal később a névnapján. Mivel szakítottunk lezártam, kész, vége. Ez a fejezet lezárult részemről. (ő sem köszöntött fel később)

Szerintem ilyenkor ezen kár agyalni, nem mindegyik pár/fél válik el úgy, hogy puszipajtások maradnak.

Tedd túl magad.


20L

2012. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!