Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem köszöntött fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszöntött fel a barátom?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom. A barátom elvitt moziba, tudta, hogy milyen nap volt, mégse mondta, hogy boldog szülinapot, vagy kiskutyafüle...Vagy valami...Semmit. És egy szál virágnak is örültem volna. Miért van ez??? Együtt is lakunk, és jó a kapcsolatunk...Nem értem..neki kéthete volt a szülinapja, rendesen meg is leptem. Nekem nem ajándék kell, de egy köszöntés jól esett volna:(
2009. szept. 24. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami nagy meglepetesre keszul es akkor amikor nem szamitasz ra.....ha nem tortenik semmi azert en oda szolnek hogy nem esik tul jol h nem volt kepes felkoszonteni.....nyugodt lelkiismerettel megsertodhetsz, hagy hogy kitalaljon valamit es kicsit hagy dlgozzon meg a bocsanatodert...legkozelebb majd nem tesz ilyet, hidd el ismeros helyzet!

21L Boldog szulinapot utolag is:)

2009. szept. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy mégsem tudta hogy milyen nap van. ha meg biztos vagy benne hoyg tudta akkor mondd meg neki hogy rosszul esett és megbántott.
2009. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert egy tuskó, de ha már ő nem volt rá képes, íme egy kis ajándék tőlem:

http://www.youtube.com/watch?v=70ZMcJjvqeM

2009. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2009. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

...és persze BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

HAPPY BIRTHDAY!

FELIZ CUMPLEANOS!

BON ANIVERSARI!

ALLES GUTE ZUM GEBURTSTAG!

JOYEUX ANNIVERSAIRE!

FORTUNA DIES NATALIS!

(22:31-es voltam)

DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN!

2009. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet h tényleg valami nagyobb kaliberű dologra készül, akkor lepődj meg rajta alaposan, de sajna előfordulhat h kicsit elvétette a napot és nem figyelt rá h épp hányadika van. Azért ne csinálj balhét belőle, mindenki hibázhat, lényeg h lásd rajta a szándékot h helyrehozza.

Am Boldog szülinapot!

(Fiúknál ezt szokás mondani: Isten éltessen sokáig, farkad érjen bokáig!)

2009. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm szépen! Annyira aranyosak vagytok. Azóta se esett le neki, mi bánt, de ti feldobtatok kicsit! köszönöm!
2009. szept. 25. 08:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia szerintem azért ne hagyd ennyibe mert ha a szülinapodon nem köszönt fel az gáz... Ne hagyd szó nélkül, említsd meg hogy jól esett volna ha felköszönt, miért nem történt ez meg? Kérdezz csak rá nyugodtan, jogos a sértődésed!
2009. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem szólj neki az én barátom a névnapomat felejtette el de teljesen este 10kor felhívtam és jól lebasztam xD lehet h készül valamire amihez idő kell de mi van ha nem,? sztem kérdezd meg tőle h ezt mért csinálta boldog szülinapot utólag is
2009. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mert egy bunkó?... na mind1 amikor 15 voltam még anno:P a barátommal nem tudtam találkozni a szülinapján mert elutaztak. másnap mikor hazajött és föl akartam köszönteni azzal fogadott h csá szakitok veled amiért nem köszöntöttem föl...-.- ott álltam az ajándékkal a kezemben és kirugott... mondjuk akkor valoszinüleg nem is szeretett annyira...

na ezt meg neked küldöm boldog szülinapot!

http://www.youtube.com/watch?v=hi3pbtrqy70

2009. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!