Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim nem köszöntött fel a szülinapomon?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul esett h mindenki gondolt rám csak epp ő nem' :S ilyen esetbe mit tegyek?
2012. febr. 4. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Feküdj le velem bosszúból...
2012. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
vagy ess teherbe ha neked az úgy jobb
2012. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Semmit, én konkrétan nem sértődök meg ha valaki elfelejti a születésnapomat. Ha meg pénzt kapok szülők/nagyszülők, nekik úgyis megmondom hogy mennyit kérek :D 21/F
2012. febr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Lehet,hogy nem tudott róla? Amúgy az is lehet hogy a hétvégén akar meglepni :D legalábbis reméljük... Nem tudom, ha szeret, és csak lüke volt... akkor szóvá tenném humorosan,hogy akkor a mai napon azt csináljuk amit én szeretnék, ha már megfeledkeztél a születésnapomról... vagy valami hasonlót...
2012. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Macs1209 ***** válasza:

Pénz...szülinapra... 21 évesen... FAIL


Kérdező: ez ilyen, balf@sz és ennyi :) Másban is ilyen nemtörődöm típus ?

2012. febr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat kb 1 honapja vagyunk egyutt ...kb 5 talalkozasunk volt es legaalbb 3 szor mondtam neki h penteken van a szulinapom...es ma meg semmi dumalunk meg felishozom de meg akkor sem jut az eszebe..-.-''
2012. febr. 4. 01:01
 7/12 Macs1209 ***** válasza:

Én 1x írom be a dátumot a telóba. (másik telómmal

szinkronizálva, hogy ha egyik bedöglik, azért ne

vesszen el minden), aztán az figyelmeztet. Ha vé-

letlenül magamtól nem jutna eszembe.

2012. febr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Figy...1.nem kellett volna neki említened,hisz úgysem reagál....ebből mi következik?Kajak nem érdekled a srácot...
2012. febr. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem becsüli meg amije van. Sok lúzer trollnak itt negyedolyan jó csaja sincs, mint te lehetsz. 5 találka 1 hónapban pedig kvrvakevés.
2012. febr. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

túrós rétest, mert azt szeretem!


Babi néni 88/L

2012. febr. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!