Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim nem köszöntött fel a szülinapomon?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul esett h mindenki gondolt rám csak epp ő nem' :S ilyen esetbe mit tegyek?
2012. febr. 4. 00:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
az egyik exemtől én egy tábla csokit kaptam a szülinapomra. akkor már majd' két éve együtt voltunk. nem az értékkel volt bajom, hanem a nemtörődömséggel és a leszaromsággal. beszéld meg vele, lehet, hogy épp tele volt a buksija minden mással és elfelejtette, vagy ilyesmi, de mindenképp tudjon róla, hogy ez sz*r húzás volt. : )
2012. febr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
haaaat ...az van h neki sok baratnoje volt mar....es velem akart komoly kapcsolatot..es haverjai is irigylik h ilyen csajra akadt...bar aznap utazott haza...lehet h elfelejtehette, de akkor is felhoztam neki nem egyszer es meg akkor sem...mondani meg most, h mondjam hogy:hejj miert nem kosozntottel fel?xDD azert koszi szepen mindent :)
2012. febr. 4. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!