Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nem köszöntöttek fel a közeli...

Nem köszöntöttek fel a közeli ismerősök/barátok névnapomon. Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
Engem igen rosszul érintett a dolog..:/ Sok osztálytársam akikkel nagyon jóba vagyunk,barátnők,és sok olyan ember akivel iskolában is nap mint nap együtt vagyunk,nem köszöntöttek fel.Se előbe,se telefonon,se facebookon..vagy valamilyen formában..Nekem nagyon rosszul esik hogy még a legjobb barátok se írtak.Sok olyan ember köszöntött fel akivel alig beszélek,és nem is nagyon ismerjük egymást.Nektek hogy esne?Engem eléggé megvisel a dolog.
2012. aug. 5. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ne aggódj, jön még kutyára dér, akarom mondani lesz még nekik is névnapjuk!

Valamelyik évben a tesóm is "kihagyta" az én névnapomat, a sógornőm megköszöntött, úgyhogy nem igaz, hogy ő nem tudott róla, csak lusta volt.


Mivel az ő névnapja a karácsonyi ünnepekre esik, és eddig mindig külön ajándékkal köszöntöttem karácsony, és külön névnap alkalmából, abban az évben csak a karácsonyi köszöntést és ajándékot kapta meg!

Azóta nem feledi az enyémet sem!

2012. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt így.. Nem csináltam ügyet belőle. Amikor nekik volt,és sem köszöntöttem fel. A sógornőm meg is jegyezte egyszer." tegnap volt a szülinapom ám" én erre csak ennyit mondtam.. "Nekem meg 2 hónapja volt ám"
2012. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Shai-Hulud ***** válasza:
93%

Szia Kriszta, boldog névnapot! :-)

Nekem meg ma van a szülinapom, ünnepeljünk együtt!

2012. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi pl:. egyáltalán nem is tartjuk mert értelmetlennek tartjuk. Nekem a névnap olyan szinten van mint a többi nap. Tehát ha néhány távolabbi ismerősöm akik nem ismernek- tudni kell, hogy elég zárkózott vagyok tehát suliba is le ülök a helyemre csendbe jó ha kérdeznek akkor válaszolok de úgy nem megyek oda senkihez se amúgy meg csak a szűkbaráti körhöz szoktam odamenni- tudja, hogy nem tartom de úgy látszik ilyenkor, hogy nem ismer annyira.
2012. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Én totál kilennék. Nekem is most volt a névnapom, szerencsére páran felköszöntöttek. Boldog névnapot kívánok!
2012. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Engem mindig csak egy pár ember köszönt fel, de ők minden évben. Kevesen vannak, de jól esik... az is jól esne ha több embernek eszébe jutna, de nem akadok ki ezen... ez van és kész... ne foglalkozz velük!
2012. aug. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem sem szoktak felköszönteni, de nem is nagyon érdekel már. Boldog névnapot!
2012. aug. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!:)

Csak én mindig figyelek a barátokra,ismerősökre hogy nekik van szülinap,névnap és rosszul esett hogy akár egy üzenetre nem méltóztattak..Lehet nem foglalkoznak vele,vagy nem figyelik annyira a névnapokat,de akkor is rosszul esik..Pár nap múlva úgyis elmúlik ez az érzés,csak így frissen rossz!:)

A 3. kommentelőnek utólag is Boldog Születésnapot!:)

2012. aug. 6. 19:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem bírom, hogy valóságba max tesóm köszönt fel, de facen meg vagy 50-en, tudom jó ez, de valóságba többet jelentene nekem, mert alapból ki jelezi a face kinek van szülinapja.(Úgy hogy ez extra szemétség veled szemben, hogy még ott se köszöntöttek fel)


Boldog névnapot!

2012. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szülinapon nagyon sokan felköszöntenek..de névnapon is elvártam volna hogy a közeli barátok megtegyék ezt..:) de én se fogom felköszönteni őket... így jártak :) ha ennyire figyelmetlenek! Köszi neked is:)
2012. aug. 6. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!