Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Örülnél ha a férjedtől egy új...

Örülnél ha a férjedtől egy új mobiltelefont kapnál?

Figyelt kérdés

Van 2 telefonja is, az egyik egy samsung galaxy ace 3 a másik ami régebbi az egy sony xperia j.

Régen, fiatalabb korában mindig szerette a telefonokat, mára ez lentebb hagyott, és mivel mindkettő telefonja fekete, így vettem neki egy fehér samsung galaxy s4et

gondolom hogy jobbak, mivel azok új korukban 1-2 éve voltak 35-45 ezer körül, ez meg picit több, nyilván jobb dolgokat és többet is tud.

Mit gondoltok?? Fog örülni?


2014. dec. 19. 23:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
11%

Ha két mobilom lenne, nem lenne szükségem harmadikra, bármennyire is szuper. Okostelefonom van, de nagyon nem szeretem, folyton merül, és igaz, hogy van rajta egy rakás funkció, de nagy részére nincs szükségem, böngészni pedig gépen szeretek. Ha hirtelen tönkremenne a mobilom, akkor is úgy szeretnék újat, hogy én választom ki az alapján, hogy melyik az a néhány funkció, amit használok, és melyik a leggazdaságosabb telefon, ami tudja ezeket. Feleslegesnek érezem azért többet fizetni, hogy kihasználatlan legyen.

Szerencsére az én párom tudja, hogy ilyesmire - főleg közös kasszából - megbeszélés alapján költünk. Ha mégis mobilt ajándékozna, örülnék, hogy gondolt rám, de csalódott lennék, amiért ennyire nem ismer. Az első gondolatom az lenne, hány hasznosabb vagy haszontalanabb, de élvezetes (pl. nyaralás) jött volna ki az árából, amire viszont valóban vágytam volna.

A férjed lehet más, sokan az autójukra költenek csillagászati összegeket csak hogy minél jobb legyen, de persze nem használja ki, szóval ilyen alapon akár örülhet is neki.. De szerintem nem volt bölcs dolog, hogy kérdezés nélkül tetted, és te választottál. Elég arra gondolni, hogy mindkét telefonja fekete, úgyhogy vettél egy fehéret. Én szándékosan választok mindig feketét..

2014. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én soha nem vennék neki mobilt pont azért, mert tudom mennyire oda van ezekért a kütyükért. Mivel szereti őket, ő tudja, hogy pontosan milyet szeretne, nem veszek neki feleslegesen semmit. Ráadásul az utolsó pillanatban is változhat a véleménye, tehát az sem működik, hogy tudom milyet szeretne.


Veszek neki inkább ruhát, órát, könyvet, programot, de elektronikai cuccokat semmiképp sem.

2014. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 piroska és a farkas válasza:
Nálunk ez ugy müködik, hogyha elromlik vmi, vagy szükség van újra, akkor közösen megvesszük. Ajándéknak ilyesmit sosem adnánk, ünnepekre magunk által készített dolgokat szoktunk adni egymásnak. De ezek mi vagyunk, eleve viszonylag hidegen hagynak minket az ilyenolyan kütyük:) , de attol még a feleséged simán örülhet :)
2014. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!