Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Örülnél ha a férjedtől egy új...

Örülnél ha a férjedtől egy új mobiltelefont kapnál?

Figyelt kérdés

Van 2 telefonja is, az egyik egy samsung galaxy ace 3 a másik ami régebbi az egy sony xperia j.

Régen, fiatalabb korában mindig szerette a telefonokat, mára ez lentebb hagyott, és mivel mindkettő telefonja fekete, így vettem neki egy fehér samsung galaxy s4et

gondolom hogy jobbak, mivel azok új korukban 1-2 éve voltak 35-45 ezer körül, ez meg picit több, nyilván jobb dolgokat és többet is tud.

Mit gondoltok?? Fog örülni?


2014. dec. 19. 23:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Én mindennek örülök, amit kapok, de ha már lenne két mobilom, nem hiszem, hogy a szívem vágya egy harmadik volna. Azt sem hiszem, hogy az ár alapján ítélném meg az ajándékot.


De mi nem ismerjük a te feleségedet, nem tudhatjuk, ő minek örül!

2014. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:

Nem örülnék, hogy ennyi pénzt költött telefonra, főleg, hogy én októberben vettem újat, ami tökéletesen működik. De ha a te feleséged helyében lennék, akkor sem biztos, hogy örülnék. Csak azért, mert mindkét telefon fekete, nem hiszem, hogy vágynék egy fehérre. Főleg, hogy van két jó telefonom. Mellesleg nekem fehér samsung galaxy-m van, és pont, hogy feketét akartam, csak az már nem volt a boltban, ezért lett fehér. Attól, hogy valaki nő, nem biztos, hogy nem szeretne fekete telefont.

27/N

2014. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

én örülnék neki,mert minden mobilom rossz

(egyik lefagy mindig, másikon nincs hang, stb szinte mindig szervízbe kell járnom)

de ha lenne egy jó telom, amit szeretek akkor nem szükséges másik

és ha nem karácsonyi ajándék lenne, hanem csak úgy a férjemtől, még jobban örülnék

2014. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:

Minek annyi telefon?? :D nekem most van egy sérült de működő s3, jött egy s4. Azzal most elleszek egy darabig, nem kell új, minek?

Nekem a magam részéről most egy robotporszívóért vérzik a szívem, azt akarom megvenni (habár sejtem hogy a páromtól azt kapom, mert nagyon arra hajaz az ajándék doboza, és olyan nehéz is;)

2014. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
51%

Én is telefon bolond vagyok...minden cikket elovasok...ha bekapcsolva van a gép rögtön a mobil

Arena oldalát nézem van e új teszt.régebben a telecom újságot Havonta vettem..csak a tesztek miatt...nekem is egy fehér telefon a vágyam...de majd idővel. En meflepodnek ha azt kapnék mert szeptemberben szülinapomra kaptam egy Nokia 635ot.s szeretem.Dual simeset vettél neki?szerintem örülni fog neki.😊

2014. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én is ezt kaptam karacsonyra, de örültem neki, mivel az D1esem már nagyon az utolsókat rúgta. Nem mondom, hogy nem örülnék jobban ha pl ruhára vagy utazásra költhetném azt a pénzt, de telefon kell.
2014. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Ha a régiek még működnek és nem úgy néz ki, hogy 1-2 hónap és beadják a kulcsot, akkor fölösleges pénzkidobásnak gondolnám az új mobilt és kifejezetten dühös is lennék, hogy más értelmes dologra kellett volna költeni. Én mindig mondom a páromnak, hogy inkább ne vegyünk egymásnak semmit karácsonyra, mert ez a kötelező ajándékozás soha nem ment nekünk. Viszont nekünk már van gyerekünk és annak szívesen veszek ilyen alkalmakra ajándékot. Megpróbálok neki is ésszel vásárolni és hasznosat venni, olyat, ami nem pénzkidobás, tetszik neki. Az ilyen értelmetlen ajándékokat soha nem értettem.

Ahogy te írsz a telefonról, az meg különösen felhúzna. Úgy hangzik, mintha ár alapján választottál volna, mintha csak bementél a boltba és hagytad, hogy az eladó a nyakadba varrjon egy mobilt, és te csak annyit tudsz róla, hogy bizti jobb, mint az eddigiek, mert sokba kerül...ha már ilyesmit veszel, utána kéne nézni pontosan, hogy mit tud. Pl egy blackberry-t nem vennék egy szimpla használatra, mert az inkább üzleti telefon. Én se konyítok sokat a telókhoz. Szóval ha tudod, hogy mire van szüksége a párodnak egy telefonban, akkor olyat válassz neki, szánd rá az időt, hogy utánanézel. Ez így úgy hangzik, mintha azt mondanád: gőzöm sincs mit vegyek neki, bementem a boltba, megláttam ezt a telefont és 5 perc múlva már a kezemben is volt. Gyorsan le van tudva, nem kell rajta agyalni.

2014. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
Még régebben volt egy teljesen jó telefonom. Semmi baja nem volt. És kaptam egy újat..örültem persze de szerettem a régit és olyan nehéz volt megválni tőle..most viszont kb másfél éve mikor kijött a samsung s4 megvette a férjem nekem. Nagyon örültem mert az előző épp haldoklott. Én nem szívesen cserélem le ha működik a telefon mert megszokom..megtanulom kezelni..stb..
2014. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
S nem D
2014. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a vadbarom, aki lepontozza azokat, akik örülni mernek egy S4-nek? Idióta!
2014. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!