Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Örülnél ha a férjedtől egy új...

Örülnél ha a férjedtől egy új mobiltelefont kapnál?

Figyelt kérdés

Van 2 telefonja is, az egyik egy samsung galaxy ace 3 a másik ami régebbi az egy sony xperia j.

Régen, fiatalabb korában mindig szerette a telefonokat, mára ez lentebb hagyott, és mivel mindkettő telefonja fekete, így vettem neki egy fehér samsung galaxy s4et

gondolom hogy jobbak, mivel azok új korukban 1-2 éve voltak 35-45 ezer körül, ez meg picit több, nyilván jobb dolgokat és többet is tud.

Mit gondoltok?? Fog örülni?


2014. dec. 19. 23:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően minden ajàndékak örülök. De mivel közös a kassza, és a telefon nem egy olcsó dolog, szeretném én eldönteni, melyik a jó nekem.
2014. dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
15%

Én örülnék.

Bár nekem kicsit fura itt néhány gondolat, hogy az emberkék majd maguk kiválasztják, ha már ekkora befektetés... emberek, egy S4. Tavaly a csúcsok csúcsa volt, idén egy fokkal alatta van. Az egy más dolog, hogy sokan nem tudják kihasználni a benne rejlő lehetőségeket..:)

2014. dec. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
36%

Túl elkorcsosultak az "emberek"! A legtöbbnek már semmi nem elég... és nem jó! Minek egy 3.??? Ezzel is csak a környezetszennyezést növeled!!! Én 7 éve vettem egy Nokia 6230-ast használtan. Még működik. És addig biztos nem cserélem le!!! Meg kellene tanulni ÉLNI!!! De ez sajnos sokaknak nem megy. Elmennek az élet mellett. Mindenféle tárgyakkal körülveszik magukat. Pedig a 60-70%-a teljesen nélkülözhető lenne... De még venni a lomnak valót!!!

És sokuk kijelenti: én védem a környezetet!!! A szájával, nem a tetteivel!!! Az első viszont nem gyakorol hatást a javulásra. Sokan valószínűleg ezt még nem tudják. A második az már hatékonyabb módszer!!!

Ez aztán mindennek nevezhető, csak ÉRTELMES életnek nem!!!

Próbáljatok valamit kitalálni az életben, ami valóban örömet okoz. Ami értékes...

2014. dec. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék, mivel felesleges kiadás, hisz van egy remekül működő (olcsóbb okos)telefonom, ami mindent tud, amire szükségem van. Ha nem lenne okos készülékem, és a régi haldokolna és ilyen készülékre vágynék, akkor örülnék.
2014. dec. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%

Ha ennyire kedvelte a telefonokat, akkor biztosan örülni fog.


Alapvtően én a férjemtől nem örülné neki, de most igen, mert jől jönne egy működőbb telefon, de nem androidos, hanem iOs premdszerrel, így megsem örülnék, ha ennyit költene.

2014. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
48%
èn orulnek neki. miert van ket telefonja? 2kartyaja van? akkor remélem dual simeset vettel. ez esetben biztos orulni fog. nekem is dual simes van, nem merul jobban mint 1 simmel
2014. dec. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
66%

én nagyon örülnék,főleg egy s4-nek

de ez ember függő

2014. dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
66%

Miert vannak lepomtozva azok, akik orulnenek neki? Tudom, itt a gyakorin meg szinte mindenki teglafonokat hasznal, mert telefonalason kivul senki sem hasznalja semmire, de azert fogadjatok mar el, hogy vannak, akiknek masra is kell egy telefon, es emiatt orulnenek neki.

Kerdezo: az S4 nyilvan egy joval erosebb keszulek, mint az Ace 3 es az Xperia J, es a feleseged, ha regebben olyan telefonmanias volt, es ki is tudja most hasznalni, akkor valoszinuleg orulni fog neki. Az mas kerdes, hogy en inkabb IPhone-t vettem volna, de en almaparti vagyok. :D

2014. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Nem igazan, mert nem szeretem a samsungokat, de nyilvan a ferjem ismer annyira, hogy nem azt venne. En az ilyesmit szeretem magamnak kivalasztani. De nem ertem, hogy ha a feleseged a fekete telefonokat szereti, akkor miert feheret vettel? Nekem iphone-om van, de nem tetszik feherben, igy annak pl nem orulnek. Ha mar nagyerteku ajandekot veszel, akkor az tenyleg olyan legyen, amilyet az ajandekozott szeretne.
2014. dec. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
56%

Örülnék neki. :)

Bár engem ilyen veszély nem fenyeget, 2 hónapja vettem S3-at. :D

2014. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!