Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Örülnél ha a férjedtől egy új...

Örülnél ha a férjedtől egy új mobiltelefont kapnál?

Figyelt kérdés

Van 2 telefonja is, az egyik egy samsung galaxy ace 3 a másik ami régebbi az egy sony xperia j.

Régen, fiatalabb korában mindig szerette a telefonokat, mára ez lentebb hagyott, és mivel mindkettő telefonja fekete, így vettem neki egy fehér samsung galaxy s4et

gondolom hogy jobbak, mivel azok új korukban 1-2 éve voltak 35-45 ezer körül, ez meg picit több, nyilván jobb dolgokat és többet is tud.

Mit gondoltok?? Fog örülni?


2014. dec. 19. 23:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%
Ha a meglévő régi lenne vagy esetleg rossz, akkor biztos örülnék neki, amugy nem vágynék mobilra!
2014. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem örülnék, csak akkor, ha a mostani telefonom az utolsókat rúgná. De akkor sem örülnék egy 150 ezres telefonnak, amikor egy 20 ezres is ugyanazt tudja. A legtöbb alkalmazást meg halandó ember úgysem használja.
2014. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
Én idén sok ajándékot kaptam a férjemtől, és köztük van egy új mobiltelefon is. Örülök neki, mert végül is nekem akart örömet szerezni, de a régi telefonommal sem volt semmi bajom. De végül is ha már van új telefon akkor kiélvezem az előnyeit :)
2014. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert jobban szeretném magam kiválasztani az olyan befektetéseket, mint egy mobiltelefon. Ajéndéknak szívesebben fogadok fogyasztható vagy könnyen visszaváltható holmikat.
2014. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
48%
én se örülnék neki, de nem is kapnék tőle telefont.. tudja hogy én telefonáláson (pár havonta 1-1- sms) kívül másra nem használom (ezért is van sima régi gombos telefonom) szóval csak akkor fogok kapni, ha a jelenlegi bemondja az unalmast :) de ugye ő tudja hogy engem ez teljesen hidegen hagy... ettől függetlenül lehet a te feleséged örülni fog, mert kihasználja majd amit tud...
2014. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
42%
Én rettentően örülnék neki, éppen egy ilyen telóra vágyom, az S1-emet már éppen ideje lenne lecserélni.
2014. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
34%

Nem.


Egyrészt nem szeretem, ha más választja ki, amit nekem kell használnom.


Másrészt, ami nem romlott el, nem cserélem le.


Harmadrészt, nem kellene okostelefon, ha ingyen lenne sem. (Kaptam is egyet a munkahelyemen, de elajándékoztam.)

2014. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
11%
Persze, uj mobionak mindig orulok habar szerencsere most tokjo mobilom van, par evig biztos nem cserelem le, de szerintem szuper ajandek:-))
2014. dec. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
23%
Én örülnék. Igaz most is egy S3-am van, aminek nincs igazából baja - pláne mióta visszajött szervízből, mert meghalt az első akksija. Legközelebb valószíűleg Note-ra cserélek, de egy S4-nek is örülnék.
2014. dec. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
Ket telefon melle minek egy harmadik? Mellesleg nem ismerheted tul jol a felesegedet.....
2014. dec. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!