Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért nem olyan ajándékot...

Miért nem olyan ajándékot kaptam mint amilyenre számítottam?

Figyelt kérdés
Üdv! Boldog karácsonyt! Tudom, hogy a karácsony nem az ajándékokról szól, és végülis örülök annak amit kaptam. De többre számítottam. Eddig mindig kaptam egy drágább, jobb ajándékot amolyan "nagy" ajándékot és mellé több kicsit. Pl karórát, ps2-t (kb 6 éve), telefont, a tesóm tabletet stb. és ezek mellé kisebbeket. Most pedig pár pólót, sapkát sálat kesztyüt, illatszercsomagot, egy fülhallgatót (3000 ft) és egy vékony könyvet. Persze nem az ár a lényeg meg valakinek ennyi sincs, csak megtehetnék a szüleim (anyagilag), hogy jobb ajándékot is kapjak. Számítottam egy xbox 360-ra vagy ps3-ra, kérdezgettek is, hogy melyik a jobb konzol, melyiknek örülnék jobban, szinte már biztos voltam benne, hogy kapok erre nem. Nem vagyok nagyravágyó csak a régebbi ajándékok miatt jobbra számítottam. Miért lehet, hogy mégse kaptam nagy ajándékot? Így olyan hiányérzetem van.:/ 14/f

2013. dec. 24. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet megkapod nagyszülőktől vagy valami... De örülj neki, hogy ennyit kaptál... a könyvnek meg a tartalma a lényeg és nem a vastagsága ;)
2013. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe van de ha megtehetné biztos, hogy venne neked nagyobb ajándékot. Viszont a szüleim megtehetnék de mégse vettek.
2013. dec. 24. 23:17
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Lehet, hogy megkapom bár nem hiszem.
2013. dec. 24. 23:20
 14/21 anonim válasza:
a szüleid fizetése és pénze vettek ruhát neked és ételt is adnak ezzel teljesítik a szülői kötelességük és szerinted magukra nem költhetnek ? te ha kapnál fizetést az iskoláért a stílusodból le merem fogadni hogy a pénzt magadra költenéd vennél tv-t számítógépet stb-t magadnak a többieknek apróságot szerintem ezen te is álmodoznál hogy mit csinálnál ha lenne sok pénzed a szüleid miért kötelesek neked megvenni azt a ps3-at vagy xbox360-at nem költhetik az értékrended alapján magukra azt a pénzt de ebből a felfogásodból az látszik nekem (mineden sértés nélkül) hogy 14 éves kisgyerek vagy mert nem a szándékot nézed az ajándékban hanem a tárgyi értéket ... 4-5 éve én is olyen voltam csak én psp-t szerettem volna de idén kaptam egy tusfürdőt + dezodort meg elmentünk a szünet előtt ruhát venni nekem is 60.000 Ft nővéremnek is és most karácsonyra még kaptunk fejenként 30.000 Ft-t szerintem ha megmondod nekik jövőre ,hogy ne tárgyi ajándéot hanem mondjanak egy öszeget a pl.: ruha boltban hogy magadra költhetsz akkor biztos beleegyeznek és pl azt mondják pl.:100.000 Ft akkor nem kell mindet elkölteni elköltesz 20.000 egy nadrágra marad 80.000 Ft a ps-re 15/F
2013. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Ha megtehetné se kérnék. Nincs szükségem drága ajandekra.


Utolsó előtti voltam

2013. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ballagásra nagyszüleim pénzt adtak, aminek több mint a felét a szüleim és a testvérem ajándékaira költöttem, és magamra egy forintot se.
2013. dec. 25. 11:49
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy megkapod,mert nem hiszem,hogy direkt kérdezgették volna hogy melyik a job stb...
2013. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
2013. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem az enyém. Sokan szeretnének rajtam kívül konzolt. :)
2013. dec. 26. 00:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem volt idejük megvenni. Gondolom dolgoznak, mellette házimunka, gyereknevelés, stb... Plusz most még a karácsonnyal járó hercehurca. A boltokban tömeg, áruhiány, stb. Nem olyan egyszerű ám az, nem csak a Te ajándékoddal foglalkoznak. Én "normális" ajándékot utoljára gyermekkoromban (kb.12 éves koromig) kaptam, de akkor is jobban érdekelt, hogy együtt a család, szülők, nagynéni, unokatesó, nagyszülők, jókat eszünk, nevetünk. Nem emlékszem, rég volt, de szerintem nem hazudok, ha azt mondom, 14 évesen nem, vagy alig kaptam ajándékot karácsonyra. Tudom, hogy csalódott vagy, de hidd el, ez nem a világvége. :) De ha ennyire bánt, esetleg finoman kérdezz rá, hogy karácsony után nem nézhetnétek-e el körülnézni egy műszaki boltb, mert olyankor mindent leértékelnek, biztosan olcsóbb. Előfordulhat, hogy a szóleid is erre számítanak. De ha nem, akkor se légy csalódott. Nevelnek, szeretnek, gondoskodnak rólad, és ez számít, nem az ajándékok. :) Kellemes ünnepeket mégegyszer!
2013. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!