Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért nem olyan ajándékot...

Miért nem olyan ajándékot kaptam mint amilyenre számítottam?

Figyelt kérdés
Üdv! Boldog karácsonyt! Tudom, hogy a karácsony nem az ajándékokról szól, és végülis örülök annak amit kaptam. De többre számítottam. Eddig mindig kaptam egy drágább, jobb ajándékot amolyan "nagy" ajándékot és mellé több kicsit. Pl karórát, ps2-t (kb 6 éve), telefont, a tesóm tabletet stb. és ezek mellé kisebbeket. Most pedig pár pólót, sapkát sálat kesztyüt, illatszercsomagot, egy fülhallgatót (3000 ft) és egy vékony könyvet. Persze nem az ár a lényeg meg valakinek ennyi sincs, csak megtehetnék a szüleim (anyagilag), hogy jobb ajándékot is kapjak. Számítottam egy xbox 360-ra vagy ps3-ra, kérdezgettek is, hogy melyik a jobb konzol, melyiknek örülnék jobban, szinte már biztos voltam benne, hogy kapok erre nem. Nem vagyok nagyravágyó csak a régebbi ajándékok miatt jobbra számítottam. Miért lehet, hogy mégse kaptam nagy ajándékot? Így olyan hiányérzetem van.:/ 14/f

2013. dec. 24. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Hatha nem allnak megsem olyan fenyesen anyagilag mint gondolod.
2013. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek nekem is voltak ilyen karácsonyaim, valahogy a családunk mindig úgy osztja be a pénzét,hogy nyáron nyaralás, idekiruccanás,eztveszünk, újautó stbstb, évvégén meg már számolgatjuk a dugpénzt a pénztárcában így soha nem volt valami nagy karácsony, de évek folyamán egyre laposabb, mert míg a Jézuska hozta legalább valami ajándékokat kaptam. Most nem kértem semmit, de kaptam egy ruhát. Igaz az sem tetszik.

Fel a fejjel biztos megkapod majd a psedet is egyszer :)

2013. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
válság van
2013. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jól állnak mert elmondják nekem, hogy mennyi pénzünk van, mennyi (kis) hitelünk ami nem sokára lejár. Apának idén emeltek a fizetésén (nem sokat de emeltek), anya is jobban keresett. Szó mi szó lett volna plusz pénzük egy nagyobb ajándékra is.
2013. dec. 24. 21:52
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyébként amíg a Jézuska hozta én is jobbakat kaptam.
2013. dec. 24. 21:53
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Mert lehet, hogy rájöttek, hogy elkapatták a fiukat... De már késő. Én 3 karácsony alatt kaptam annyi dolgot, mint Te most, mégsem volt hiányérzetem. Olvasd inkább a könyvet, amit katál. :) Kellemes Ünnepeket!
2013. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kényeztettek el, ismerek elkényeztetett gyereket és abszolút nem vagyok olyan. Régen (kb 10 éve) nem álltunk így, akkor én se kaptam olyan jó cuccokat. Milyen jó lesz hallgatni az osztálytársaimat, hogy milyen jó cuccokat kaptak én meg ott állok és mondom, hogy sapkát meg könyvet.
2013. dec. 24. 22:19
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha cikinek érzed az osztálytársaid előtt, akkor kamuzz valamit. De biztos ott sem mindenki kapott sok/nagyon nagy értékű ajándékot. Nem tudhatod, mi áll a háttérben, lehet, hogy becsúszott egy nagyobb pluszkiadás, amire a szüleid nem számítottak. Nem hiszem, hogy meg akartak vezetni, hogy kérdezgetnek, aztán direkt nem kapod meg.
2013. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor mondták volna, hogy bocsi most ez van nincs annyi pénz, ne számíts nagy ajándékra. Megértettem volna és ezt a kérdést se írtam volna ki. Még a nagyszüleim ajándékában reménykedek bár általában pénzt adnak vagy valami olyat amit sose használok (nem ismernek nagyon).:/
2013. dec. 24. 23:02
 10/21 anonim válasza:
100%

Orulj ennek. 3 éve nem kapok semmit anyutol. Előtte se kaptam 3000nél drágábbat. Mert 10 évesen megmondtam hogy nem kell mert nincs ra pénz. Ha annyira venni akar, vegyen egy csomag zoknit, az hasznos. 3 éve olyan anyagi helyzetben van, hogy semmit sem vesz. Jól teszi. Tanyamon lakik a parjaval, én a jegyesemmel városban, ad 1 csirkét azt csókolom. Bőven több mint amit kerek. Idén pl most hétvégén voltunk nála, tudtam hogy nincs pénze, vittem mákot, lisztet, tojást, lepakoltam elé és mondtam hogy "Anyu azt add karacsonyra hogy sutsz bejglit, 1 rudat kérek, többi a tied"

Ő is örült mert bár képletesen, de adott valamit, én is örültem mert nem tudok bejglit sütni, nekik is van süti meg nekün is. Sose hisztiztem nagy ajandekert.


Ja és 19 éves vagyok

2013. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!